Думка про матч Барселона - ПСЖ - Чудо в Барселоні: Дурість і печаль Парижа - 112 Україна

1. Новини по темі
  2. Новини по темі

Унаї Емері З відкритих джерел

Парижани самі зробили все, щоб покинути ЛЧ

Вчора в Барселоні на наших очах створити історію. Ще ніколи до цього моменту команда не відігравала в Лізі чемпіонів поразку 0-4.

"Чудо". Так багато хто назвав те, що сталося. І це правда. Імовірність того, що "Барселона" виграє з потрібним рахунком, була близька до нульової. Але каталонці зуміли показати, що шанс є завжди і їм потрібно просто скористатися. Особливо, коли суперник робить буквально все, щоб ти зміг зробити раніше назване неможливим.

Новини по темі

На превеликий жаль, всю винятковість цього матчу робити не пишність каталонської команди, а безглуздість парижан. Якщо в першому матчі вони показали, що можуть вважатися грандом європейського футболу, то в другому поєдинку весь світ побачив, наскільки дурним може бути підхід до матчу.

Коли ти граєш проти сильного суперника і у тебе є фора в чотири м'ячі, що варто робити? Спочатку не дати опонентові забити швидкий гол. Зробили? Звичайно. Коли ти пропускаєш гол на 3-й хвилині, що потрібно зробити? Зібратися і показати власну психологічну стабільність. Зробили? Природно. Особливо Курзава. І так далі, до самого кінця поєдинку. Плюс до цього варто додати дуже спірні рішення Айтекін, який, наприклад, побачив пенальті у "Нирків" Суареса, а в ворота "Барси" свиснути не наважився.

Беремо матч "Наполі" - "Реал", який був днем ​​раніше. Неаполітанці зробили за гру 631 пас, "Реал" - 521. "Арсенал" в грі проти "Баварії" зробив 423 передачі. Матч "Борусія" - "Бенфіка", рахунок 4-0, співвідношення пасів 473-389. Гравці ПСЖ за весь матч в Барселоні зробили 251 пас, з яких лише 183 точних.

"ПСЖ" зіграє з "Баварією" 27 вересня. онлайн можна читати на 112.ua в середу, 27 вересня. Початок о 21:15.

Парижани вийшли на гру так, ніби вони вже не просто в чвертьфіналі, а грають останні 10 хвилин матчу. Це було безвідповідально, некрасиво, невміло, соромно і ганебно. За таке тренерів і гравців потрібно видворяти з клубу. Шкода, що зараз не кінець сезону.

Коли ти граєш проти сильного суперника і у тебе є фора в чотири м'ячі, що варто робити?