«ODESSA OPEN CUP 2017». день четвертий

Вашій увазі трансляції та звіти про матчі четвертого дня всеукраїнського турніру ODESSA OPEN CUP 2017 Вашій увазі трансляції та звіти про матчі четвертого дня всеукраїнського турніру ODESSA OPEN CUP 2017.

10:00 Група D Баварія (Енергодар) - АБіП (Київ) 0: 0

На початку матчу Баварія проводила затяжні позиційні атаки з використанням безлічі короткого пасу. Більшість ударів по воротах суперника в першому таймі футболісти Баварії наносили з лівого флангу, на нього вони акцентували свою увагу. При втраті м'яча гравці з Енергодара зустрічали суперника в центрі майданчика.
АБіП в перші 6-8 хвилин зустрічі не міг налагодити перехід зі своєї половини на чужу. Кияни використовували тільки передачі верхом і взагалі вагалися з виходом з-під щільного пресингу противника.
Але в середині тайму ситуація на майданчику змінилася. АБіП поліпшив якість контролю м'яча, знайшов варіанти виходу на половину суперника через короткі-середні паси низом. Гравці Баварії перестали високо пресингувати і дали супернику на відкуп центр майданчика, сіли в низьку оборону.
Обидві команди проводили позиційні атаки з використанням великої кількості підготовчого пасу і важко було зламувати компактні захисні порядки один одного.
А ось в контратаках у АБіПа і Баварії виходило багато. Саме контривпади приносили колективам небезпечні моменти.
В кінці першого тайму більше загрожували воротам суперника гравці з Києва. Вони в два-три паси переходили з оборони в напад і зобов'язані були виходити вперед в рахунку.
У другому таймі Енергодарська команда збільшила швидкість гри і якість комбінацій. Через це, кияни явно не встигали зберігати щільність в обороні. Баварія в другій частині матчу створила дуже багато гольових шансів, але м'яч так і не залетів у ворота АБіП.
В останні хвилини поєдинку київський колектив зміг поліпшити гру в контратаках і створив кілька хороших моментів.
Але голів команди так і не забили: 0: 0.

10:40 Група D Антарес (Київ) - ЕМС-Поділля (Вінниця) 2: 1

Голи: Євген Гноянко, 28 (1: 0). Євген Гноянко, 30 (2: 0). Вадим Чернега, 30 (2: 1).
Матч вийшов цікавим. У першому таймі обидві команди будували атаки схожим чином: воротарі виконували довгі закидання зі своєї половини в район чужий штрафного майданчика. Там нападники намагалися головою пробити або скинути на партнерів.
Атаки через паси низом, колективам рідко вдавалися. У першій половині щогла особливого переваги однієї з команд за кількістю пострілів не спостерігалося.
На фініші першого тайму ЕМС-Поділля використовував гру в п'ять польових гравців. Це дозволило Антарес пару раз пробити по порожніх воротах, але м'яч летів повз ціль.
У другому таймі Антарес намагався більше атакувати з використанням передач низом. Київська команда здорово використовувала прошивається передачі. Але польові гравці ЕМС-Поділля встигали накривати удари суперника і не пускали м'яч в ворота.
Чим ближче до кінця матчу, тим більше команди проводили швидкі атаки. В обороні у обох колективів був деякий сумбур, тому моментів ближче до завершення гри було більш ніж достатньо.
Вирішальними в матчі стали удари по порожніх воротах футболіста Антареса Євген Гноянко на 27-й і 29-й хвилині.
Футболісти ЕМС-Поділля не змогли отримати користь з ризикованої гри в п'ять польових, допускали неточні передачі в центрі майданчика. Антарес потрібно віддати належне: клуб не злякався кількісного переваги суперника, грамотно діяв на перехоплення м'яча і зміг вразити ворота противника.
В самому кінці футболіст ЕМС-Поділля Вадим Чернега забив гол, але часу для боротьби за нічию вже не було. У підсумку: 2: 1.

11:20 Група E Manzana-2 (Київ) - ЮРІННОВАЦІЯ (Київ) 6: 3

Голи: Олексій Бердник, 2 (0: 1). Дмитро Бровко, 5 (1: 1). Тарас Швець, 6 (1: 2). Дмитро Бровко, 6 (2: 2). Сергій Кучук, 8 (3: 2). Дмитро Бровко, 1 (4: 2). Дмитро Бровко, 15 (5: 2). Дмитро Бровко, 18 (6: 2). Володимир Коровяковскій, 25 (6: 3).

ЮРІННОВАЦІЯ початку матч просто чудово. Вже до 4-й хвилині команда вела в рахунку 2: 1. Футболісти ЮРІННОВАЦІЯ на високій швидкості розривали оборону суперника і реалізували 2 з двох ударів. ЮРІННОВАЦІЯ більше володіла м'ячем і не давала опонентам виходити з совій половини.
Але до кінця першого тайму ЮРІННОВАЦІЯ горіла з рахунком 2: 5. Футболіст Manzana-2 Дмитро Бровко практично кожним ударом вражав ворота суперників. Постріли були на будь-який смак: з центру майданчика верхом в праву дев'ятку воріт, з правого флангу під поперечину, з лівого флангу в ближній кут і т.д. Його удари були могутніми і неймовірно точними.
Звичайно, заслуга Дмитра в зміні ходу матчу велика. Але також слід зазначити комбінації Manzana-2. Вони проводилися з чудовою геометрією: широкі трикутники в один-два дотики. Найчастіше маневр починався на своїй половині зліва, потім слідував пас на правий фланг, звідки м'яч в один дотик посилався в сторону лівої штанги воріт суперника, де м'яч чекав Дмитро Бровко. Футболісти Manzana-2 дуже чітко займали свої позиції і віддавали точні середні передачі.
Гравці ЮРІННОВАЦІЯ не встигали перекривати лінії пасу противника. Це призвело до того, що до 17-й хвилині матчу рахунок був 2: 6. А Дмитро Бровко відзначився пента-триком (5 голів).
На 25 хвилині Володимир Коровяковскій забив третій гол для ЮРІННОВАЦІЯ, але це не вплинуло на хід матчу. Підсумковий рахунок: 6: 3.

12:00 Група E Геологія (Кременчук) - LEX-VSK (Суми) 3: 2

Голи: Кирило Смирнов, 5 (1: 0). Валерій Карацюба, 15 (1: 1). Дмитро Лавський, 18 (2: 1). Віталій Лесниченко, 22 (2: 2). Євген Данилейко, 27 (3: 2).

Геологія в першій половині зустрічі зіграла в обороні дуже організовано. Команда розташовувалася компактно ромбом. Три гравця перекривали фланги і центр перед штрафним зоною, і один гравець займав позицію перед воротами.
Колектив з Кременчука жаліл сумчан індивідуальними рейдами в контратаках. Завдяки цьому Геологія забивала на початку першого і другого тайму. Швидкі голи дозволяли команді діяти більшу частину матчу від оборони.
Лекс в попередніх поєдинках вражав простроенной командною грою. Проблем із забитими голами у Сумчан не було. Але в цій зустрічі вони зіткнулися з глибокої міцної обороною суперника, яка щільно перекривала штрафний майданчик.
Лекс двічі в грі був в позиції відіграється. У першому таймі вдалося зрівняти рахунок, завдяки голу Валерія Карацюби: він на лівому фланзі з гострого кута, ударом з літа, встромив м'яч в ворота.
Далі команді з міста Суми, щоб розкрити потужні оборонні редути опонентів, довелося йти на ризик: грати з п'ятьма польовими футболістами. На 22-й хвилині це дало змогу Лексу провести гольову комбінацію і відновити паритет.
Після цього, Лекс не відмовився від гри в п'ять польових. В одній з атак у сумчан трапився брак при передачі, а Євген Данилейко підхопив м'яч і заправив його в незахищені ворота: 3: 2.
В кінці матчу колектив з Кременчука вибудував фортецю біля своїх воріт і не дав м'ячу опинитися в сітці. У підсумку, Геологія перемагає з рахунком 3: 2.

12:40 Y1 1/2 ПЛ D3 - E4. Баварія (Енергодар) - ЮРІННОВАЦІЯ (Київ) 8: 3

Голи: Володимир Ведмідь, 3 (1: 0). Дмитро Сильченко, 5 (2: 0). Ілля Федорченко, 8 (2: 1). Максим Каргін, 9 (3: 1). Ігор Купрін, 14 (4: 1). Вадим Галущенко, 15 (4: 2). Дмитро Сильченко, 17 (5: 2). Дмитро Сильченко, 19 (6: 2). 3, 22 (7: 2). Ілля Федоренко, 29 (7: 3). Володимир Ведмідь, 30 (8: 3)

Баварія досить швидко вийшла вперед. Футболісти з Енергодара легко зламували захисні порядки противника і досить чітко конвертували моменти в голи.
ЮРІННОВАЦІЯ в нападі використовувала індивідуальні проходи і удари з середньої дистанції. Клуб з Києва також намагався створювати кількісну перевагу біля штрафної зони противника за рахунок підключень до атак воротаря. Але помилки при передачах при водили до ударів в порожні ворота киян. Взагалі, цей день поки не приносить успіху командам, які ризикують грати в п'ять польових гравців.
У другому таймі у Баварії було незаперечна перевага по голам і моментам. А гравці ЮРІННОВАЦІЯ так і не змогли знайти баланс між обороною і атакою. У нападі кияни, як і їхні суперники, демонстрували креатив, зіграність і технічну оснащеність, але в захисті вони працювали не зовсім і без взаємної підстраховки. У підсумку, перемога з великим рахунком Баварії: 8: 3.

13:20 Y2 1/2 ПЛ E3 - D4. Геологія (Кременчук) - АБіП (Київ) 1: 1. За пенальті - 2: 1

Голи: Олександр Селюк, 2 (0: 1). Кирило Смирнов, 28 (1: 1)
Пенальті: Олег Бондарчук 0: 1. Євген Данилейко 1: 1.
Олександр Мудрицький 1: 1. Ігор Смирнов 2: 1.
Олександр Селюк 2: 1.

Обидві команди в цьому поєдинку грали неймовірно інтенсивно.
У першому таймі футболісти геології більше комбінували і створили більше моментів, але точність у вирішальні моменти підводила гравців з Кременчука. Геологія активно захищалася і нерідко зривала випади суперника в центрі майданчика.
АбіП дуже високо пресингував, правда, не часто вдавалося відбирати м'яч у супротивника. В атаці АбіП, як і в попередніх зустрічах, здійснював максимально швидкий пошук позиції для нанесення пострілу.
При рівній грі, гравець АбіП Олександр Селюк зумів забити єдиний гол до 28 хвилини.
У другому таймі клуби не зменшували обертів в швидкості. Тому матч до самого кінця тримав в напрузі. Атакували команди варіативно з використанням як верхових перекладів, так і коротких-середніх передач низом.
Геологія створила на старті другої половини кілька забійних моментів, але не вистачало зовсім трохи. Ближче до фінального свистка гравці геології перейшли на гру в п'ять польових. Їм вдалося розтягнути оборону супротивників і внести дисбаланс в гру суперників. Але реалізація знову і знову підводила клуб з Кременчука. Тільки на 28-й хвилині Кирило Смирнов нарешті зміг розпечатати ворота АбіПа і відновити справедливість.
Гравці АбіПа у другій частині матчу програвали супернику в динаміці. Плюс, вони так і не змогли поліпшити якість передач на чужій половині. В умовах агресивного тиску суперника, кияни рідко долали оборону геології.
У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися футболісти з Кременчука: 2: 1.

14:00 Y3 1/2 ВЛ D1 - E2. Антарес (Київ) - Manzana-2 (Київ) 1: 1. За пенальті - 3: 2

Голи: Віктор Мазур, 2 (1: 0). Дмитро Бровко, 18 (1: 1).
Серія пенальті:
Сергій Кучук 0: 1. Дмитро Кульгук 1: 1
Віталій Мельник 1: 1. Денис Сабатюк 2: 1
Дмитро Бровко 2: 2. Олександр Сушко 3: 2

Manzana-2 в цьому поєдинку не відійшла від свого стилю. Вона проводила чіткі прямі атаки без зайвих поперечних передач. Manzana-2 старилися при володінні м'ячем рухатися тільки вперед, використовуючи мікс з дриблінгу і комбінацій. На завершення особливо небезпечний був Дмитро Бровко, який продовжував створювати небезпечні моменти практично кожним ударом в сторону воріт.
Антарес також діяв у своєму стилі: низька оборона і, при перехопленні м'яча, миттєвий вихід з захисту в напад. Гравець Антареса Віктор Мазур вже на 2-й хвилині, після відмінної комбінації, забив перший м'яч у цій зустрічі.
Далі Manzana-2 намагалася атакувати через фланги. Найкраще вдавалося продавлювати оборону суперника на лівому фланзі. У другому таймі саме з цієї зони була найбільша кількість ударів.
У другій частині зустрічі гравці Manzana-2 здійснили безліч рейдів на флангах з щільними ударами в сторону воріт. Вони били як з ближньої, так і з дальньої дистанції. Але на шляху м'яча постійно виявлялися захисники і воротар Антареса.
В основний час Антарес вдалося всього лише раз вразити ворота противника. Знову Дмитро Бровко показу силу і влучність свого удару, реалізувавши стандартне положення.
У підсумку, основний час матчу закінчився в нічию: 1: 1.
У серії післяматчевих пенальті точнішими били футболісти Антареса. Саме вони проходять в наступний раунд турніру.

14:40 Y4 1/2 ВЛ E1 - D2. LEX-VSK (Суми) - ЕМС-Поділля (Вінниця) 1: 2

Голи: Анцибор 19 - Чернега 20, Заводян 27
Попередження: Степанюк 8 (П)
Вилучений: Степанюк 30 (друга жовта)
Сумсько-Винницький дует визначав команду, яка у вирішальному поєдинку дивізіону Silver-2 зустрінеться з київським «Антаресом».
Варто визнати, що обидва суперники виявилися гідні один одного. У першому таймі команди продемонстрували захоплюючу гру, по ходу якої ініціатива переходила від одних до інших, і відсутність голів жодним чином не робило видовище прісним. Що цікаво, краще в обох колективів виходило грати другим номером, діючи на контратаках. При такій грі і «LEX-VSK», і «ЕМС-Поділля» створили свої кращі моменти, які реалізувати не вдалося.
До голам справа дійшла в дебюті другої половини. Нехитра комбінація сумчан лівим краєм зі стінкою в кінці принесла результат. Але миттєво вінничани відігралися. В якійсь мірі гол виявився навіть схожим. Атака почалася від своїх воріт, перемістилася на лівий край, звідки пішла передача низом на дальню штангу, яку замкнув Чернега.
Забиті м'ячі додали грі агресії. «LEX-VSK», здавалося, остаточно заволодів м'ячем і проведе завершальні хвилини в атаках. Але один з рідкісних випадів подолян завершився стандартом біля лівої бровки, прострілом і ударом заводять.
До фінальної сирени залишалося менше хвилини, здавалося, що спроби врятувати гру з п'ятим польовим ні до чого не приведуть. Але голкіпер «ЕМС-Поділля» не впорався з емоціями, нагрубив арбітрові, за що отримав другу жовту. Вінничанам довелося догравати не тільки вчотирьох, але і з польовим гравцем в воротах, і це їм не завадило вистояти. 1: 2 - подоляни в фіналі.

15:20 Група F Конструктив (Київ) - МКВ (Одеса) 1: 4

Голи: Острополець 19 - Коллінс 2, Соцький 6, Коллінс 11, Моторний 23
Нереалізований дабл-пенальті: Середній 30 (К) (вище)
Попередження: Осоковскій 14, Пагас 17, Агєєв 27, Ятченко 30 - Моторний 30
Досить швидко одесити довели свій статус фаворита, відправивши два швидкі голи в ворота суперника. Йапарама по діагоналі майданчика протягнув м'яч і з лівого краю пробив у праву «дев'ятку» - 0: 1. Незабаром в воротах киян побував ще один індивідуальний гол: Соцький жорстко поставив ногу, відібравши м'яч біля своїх воріт, зробив ривок правим краєм до чужій зоні і пустив м'яч під воротарем - 0: 2. Не зупиняючись на досягнутому, Колінс оформляє дубль, замикаючи дальню стійку - 0: 3.
Кияни намагалися давати відсіч, але сили все ж були не рівні. Хоча кілька перспективних комбінацій, які могли б допомогти інтризі продовжувати існувати, «Конструктив» створив, але виявилися вони без завершення. Втім, після третього гола одесити дозволили собі трохи зменшити оберти, чим приїжджаючи команда відразу скористалася. Острополець продавив захисника і пробив з лівого флангу по діагоналі. Однак надія на можливий камбек жила недовго: МКВ повернув собі перевагу в три голи, реалізувавши штрафний біля воріт «Конструктиву».
Столична команда намагалася не сумувати, вирішивши зіграти з п'ятим польовим. Спочатку навіть вдалося закрити МКВ на його половині майданчика, проте з часом одесити пристосувалися до нової тактики суперника і часом навіть не дозволяли йому перейти центральну лінію. Кінцівка виявилася дуже вузький. За п'ятнадцять секунд до сирени «Конструктив» отримав ще один шанс для гола, але Середній не реалізував дабл-пенальті.

16:00 Група F ФГ Соценко (Ульянівка) - ПСВ (Одеса) 1: 3

Голи: Муковозов 6 - Рудой 5, Тонков 7, Марченко 26
Вилучений: Зайцев 5 (С) ( «фол останньої надії»)
Перший тайм приніс одразу три голи. Хоча могло бути і більше, якби влучив у ворота Рудой. Так само, за фактичних гостей одеського регіону зіграла поперечина, від якої м'яч відскочив у голкіпера і вилетів в поле.
Як виявилося, це була пристрілка напередодні подальшого розвитку подій. Командам вистачило близько трьох хвилин, щоб забити три голи. Удачливее були одесити, які двічі виходили вперед після обрізки ульяновцев (Рудой) і їх же помилки перед воротами (Тонков). Відповісти на це «ФГ Соценко» зумів лише голом Муковозова: Олександр обігрався з партнером і пробив повз воротаря з середньої дистанції.
У перерві обидва суперники врахували свої помилки, почавши діяти набагато надійніше на своїй половині майданчика. Через це пішла класична гра, коли оборона перегравала напад, наслідком чого виявилися мінімум гольових моментів. Коли ж вони з'являлися, команди підводив останній пас, що створювало додаткові проблеми в реалізації. І все ж забити ще один одесити встигли. Марченко пішов в ліву лицьову, розвернувся і скористався тим, що його ніхто не крив, пробивши метрів з дев'яти - 1: 3.

16:40 Група G RED (Київ) - Комфорт-Сервіс (Рівне) 1: 5

Голі: Шклярук 25 - Валявка 2, Басіч 5, Басич 11, Гергелюк 17, Фаренюк 24
Попередження: Кручок 13 (КС)
Однією з команд удалось реалізуваті практично всі свои моменти, в тій годину як у второй їх виявило не так и много. Рівняні, що не докладаючі максимум зусіль, планомірно збільшувалі свою предпочтение, довівші его до середини другого тайму до п'яти голів.
На качана поєдінку «редовці» не встежілі за простою комбінацією: Валявка Зробив пас на п'ятачок перед воротами и тут же скорістався відповідної знижки під удар. Незабаром Басич з Гостра кута и з півоберту закинувши м'яч над голкіпером під дальню штангу. А ще до перерви голкіпер й оборона «RED" не впораліся з серією ударів в течение декількох секунд, пропустивши втретє від того ж Басіч.
По ходу першого тайму кияни виглядали досить бадьоро, зробивши кілька випадів на чужі ворота, однак здорово діяв воротар рівнян Котюк, зробивши кілька класних сейвів.
Четвертий гол у дебюті другої 15-хвилинки, схоже, вибив столичну команду з колії остаточно. За ним прийшов і п'ятий точний удар, після чого гра і зовсім пішла в зовсім неспішному темпі. І все ж «розмочити» рахунок «RED» під завісу зустрічі вдалося: Шклярук головою замкнув подачу з правого краю.

17:20 Група G Blasco Nostalgia (Одеса) - ЕпіцентрК Одеса-Таїрова 6: 4

Голи: Сандул 8, Сандул 9, Коптєв 11, Остапчук 19, Стадник 23, Діордієв 30 (2) - Свіріпа 1, Пюро 10, Пюро 12, Пюро 30 (1)
Таіровський «Епіцентр» і в другому своєму матчі на турнірі зробив ставку не на результат, а на видовище, подарувавши захоплюючий поєдинок проти регіональних сусідів з «Blasco Nostalgia».
«Будівельники» відразу ж почали поєдинок з п'ятим польовим, миттєво скориставшись його послугами і відкривши рахунок у зустрічі. Тривалий час на табло утримувався рахунок 0: 1 на користь «Епіцентру», але до середини тайму команди геть забули про оборону, взявшись реалізовувати практично кожну свою атаку. Сандул завдає класний потужний удар - 1: 1. Він же точно б'є після короткій нозі розіграного стандарту - 2: 1. Знову п'ятий польовий прийшов на допомогу «Епіцентру», дозволивши розіграти зайвого - 2: 2. Після помилки на своїй половині паркету «Blasco Nostalgia» розіграла ще одну миттєву атаку - 3: 2. Нарешті, Пюро замкнув передачу з кутового - 3: 3.
Другий тайм виявився трішки прагматично, хоч і знову подарував чимало емоцій. Незважаючи на результат, таіровци продовжили періодично використовувати п'ятого польового. Саме прагнення до атаки при не дуже зібраною грі близько своїх воріт і коштувало їм ще двох пропущених. За шістнадцять секунд до сирени різниця в рахунку знову стала мінімальною, але тут же «Blasco Nostalgia» відновила перевагу в два голи, відправивши з центру майданчика м'яч в порожні ворота.

18:00 Група F МКВ (Одеса) - ПСВ (Одеса) 3: 1

Голи: Опарівською 6, Кочевенко 15, Коллінс 28 - Рудой 25
Відчувалося, що обидві команди досить вивчили один одного за час суперництва в чемпіонаті міста і суміжних турнірах, тому і поєдинок вийшов відповідним. Жодна з команд не хотіла поступатися і метра вільного простору, відразу ж втягуючись в боротьбу після втрати м'яча. І все ж кілька удачливіше виявився діючий чемпіон міста. Для початку Опарівською отримав м'яч перед воротами, змістився праворуч і пробив. А ближче до перерви МКВ вдалося реалізувати контратаку після перехоплення м'яча в центрі майданчика.
Спроби ПСВ переломити гру увінчалися успіхом за п'ять хвилин до сирени. Рудой проштовхнув круглого з лінії воротарського за стрічку, аби відродити інтригу. ПСВ тут же взяв тайм-аут з наміром після нього перейти на гру в п'ять польових, однак не встиг провести навіть одну атаку, як отримав удар з центру майданчика по порожній рамці від Колінса.
МКВ набирає максимум очок на груповому етапі, слідуючи далі з першого місця ПСВ, хоч і поступився, також потрапляє в «верхній» плей-офф, де в теорії зможе взяти реванш у свого сьогоднішнього кривдника.

18:40 Група F Конструктив (Київ) - ФГ Соценко (Ульянівка) 0: 4

Голи: Страхов 5, Зайцев 14, Помігалов 20, Зайцев 24
Нереалізований дабл-пенальті: Іванюк 15 (К) (вище)
Попередження: Пагас 14, Середній 26 - Страхов 6, Кушнірук 8
Поки одеські МКВ і ПСВ вирішували долю першого-другого місць в квартеті, «Конструктив» з «ФГ Соценко» розігрували третю-четверту сходинки групового етапу.
«Аграріям» вдалося перервати низку з двох невдач і нанести суперникові третій розгромної поразки в групі. Почин поклав Страхов, який завершив атаку, розпочату швидким введенням м'яча з-за бокової лінії. Незабаром успіх приніс швидкий перехід центру майданчика. Голкіпер «Конструктиву», Пагас, в прагненні допомогти своїй команді підіграв рукою за межами воротарського, привізши штрафний. Зайцев знайшов пролом в стінці і завдав прямий удар - 0: 2. Непомітно «ФГ Соценко» набрали шість фолів, ніж подарували суперникові можливість скоротити перевагу завдяки дабл-пенальті, але Іванюк пробив вже дуже неточно.
У другій половині ульяновци продовжили нарощувати перевагу. Хтось із гравців команди з Херсонської області вийшов один на один з воротарем під кутом, дочекався Помігалова і зробив легку знижку під удар. Ну, а крапку поставив перехоплення і швидкий випад «два в два". Кияни розкрилися в надії забити хоча б гол, ніж гравці «ФГ Соценко» могли користуватися неодноразово, але більше ні одну зі своїх контратак реалізувати не змогли.

19:20 Група G Комфорт-Сервіс (Рівне) - ЕпіцентрК Одеса-Таїрова 0: 2

Голи: Концеба 24 (авт.) - Пюро 30
Попередження: Валявка 15 - Калмацуй 5, Болгарин 26, Свіріпа 30
Одесити на цей раз вирішили зіграти «класично», з голкіпером, але не зрадили собі в побудові гри, орієнтованої на атаку. Рівняни взяли умови господарів, погодившись на відкритий футбол. У підсумку, до перерви глядачі голів так і не побачили, та й моментів було не так багато, але динаміка і азарт навряд чи залишили байдужими уболівальників. Десь виручали воротарі, а десь зовсім небагато не вистачало точності.
Гра поступово переходила в завершальну фазу, а про голах суперники навіть не замислювалися. Тому частково дивним було, що переломним виявився автогол після розіграшу штрафного біля воріт «Комфорту»: Концеба збирався перервати передачу, але лише зрізав м'яч у свою рамку.
«Комфорт-Сервіс» накрутив швидкості, але нерозв'язних завдань перед «Епіцентром» не поставив. Гра з п'ятим польовим також не приносила користі, а тільки додатково ускладнила життя рівнянам, які в контратаці пропустили ще один гол. Варто визнати, що у «Комфорту» було як мінімум два схожих комбінації, які могли принести нічийний результат (передача на дальню штангу під удар), але в обох випадках гравцям рівненської команди не вистачало буквально сантиметрів.

20:00 Група G RED (Київ) - Blasco Nostalgia (Одеса) 7: 4

Голи: Шклярук 8, Савенко 10, Нестерук 15, Корнійчук 16, Семенов 22, Корнійчук 30 (2) - Остапчук 11, Остапчук 19, Коптєв 26, Сандул 30 (1)
Попередження: Шклярук 26, Заворотний 27 - Діордієв 4, Стадник 27
У заключному матчі дня «Blasco Nostalgia» вирішувала долю земляків з «Епіцентр К Таїрова» і своїх суперників з RED: хто з них зможе пройти в «верхню» половину плей-офф. Щоб киянам замахнутися на друге місце (а перше «Blasco Nostalgia» вже б не віддала нікому), необхідно було вигравати з різницею мінімум у чотири м'ячі.
Чи то втома, чи то відсутність турнірних завдань з «Blasco Nostalgia» зробили не бар'єр для RED, а команду з обороною, яка могла дозволити киянам здобути потрібний результат.
Одесити не особливо дбали про захист. Як наслідок, два провалу в обороні практично поспіль коштували «Blasco Nostalgia» двох пропущених м'ячів. Але при цьому лідер групи не забував кусати суперника, коли той загравався в атаці, зумівши відіграти один м'яч. Втім, тут же ще один провал коштував третього пропущеного - 3: 1.
Друга половина виявилася логічним продовженням першої: одні дуже хотіли набити потрібну різницю, другі не дуже хотіли програвати, тому голи продовжували сипатися один за іншим. У підсумку, RED поступово наростив потрібне перевага «+4» (6: 2), але до кінця матчу його втратив. У спробі повернути потрібний перевага кияни почали грати з п'ятим польовим, в той час, як одесити до того моменту вже були без воротаря.
Загалом, «дворової» за характером футбол завершився веселими 7: 4 на користь RED, але в турнірному плані перемога виявилася на стороні «Епіцентру К Таїрова».