Олівер Кан: «Баварія» зіграла проти «Боруссії» у вдалий час »

Екс-воротар «Ротен» Олівер Кан дав оцінку Дербі Німеччини, зазначивши, що «Боруссія» Дортмунд переживає найгірший період у сезоні.

Дербі Німеччини завершилося впевненою перемогою мюнхенської «Баварії» з рахунком 1: 3. Підопічні Юппа Хайнкеса на 4 очки випереджають «РБ Лейпциг» в турнірній таблиці і схоже, що вони знову на коні. А ось у «дортмундської джмелів» почалися проблеми. Олівер Кан упевнений, що «Баварії» пощастило зіграти проти «Боруссії» саме в цей період.

«Прихід Юппа Хайнкеса позитивно позначився на грі« ФК Голлівуд », але давайте чесно - у« Боруссії »зараз сильний спад. Якби Дербі Німеччини відбулося 4-5 тижнів назад, то «Баварія» б програла, це очевидно.

Ефект Хайнкеса не працюватиме вічно, тому досвідченого фахівця потрібно щільно взятися за команду і переробляти все з нуля, тому що Гвардіола і Анчелотті наробили лиха.

«Боруссія» прекрасно стартувала в сезоні, але запала вистачило ненадовго. Петер Бос робить все правильно, як мені здається, але гра не клеїться. Мені не подобається, що Обамеянг витрачає стільки моментів », - помітив Олівер Кан.

джерело: Футбік