Пісня для Моурінью, промах Мессі з пенальті і черепашки-ніндзя на поле в Ренні: підсумки футбольних вихідних в Європі

1. Англія. 16-я перемога «Сіті» і новий розгром від «Ліверпуля»
  2. Іспанія. Успіх Пауліньо і 145-я перемога Симеона
  3. Італія. «Наполі» повернувся на вершину
  4. Німеччина. Везіння «Баварії» і трилер в Ганновері
  5. Франція. Гольове бенкет фаворитів і Сьомін на стадіоні

Ліонель Мессі не забив пенальті "Депортіво", поки Луїс Суарес і Пауліньо оформляли дублі, «Наполі» повернувся на перше місце в італійській серії А через осічку «Інтера», а «Баварію» від втрати очок врятував відбив на останніх хвилинах пенальті воротар . Футболісти «Манчестер Сіті» після розгрому «Тоттенхема» заспівали пісню про «автобусі» Жозе Моурінью, а у Франції під час матчу ПСЖ на полі з'явилися черепашки-ніндзя. Про головні події вихідних в провідних європейських чемпіонатах - в матеріалі RT.

Англія. 16-я перемога «Сіті» і новий розгром від «Ліверпуля»

У звітному турі все англійські вболівальники за винятком шанувальників «Манчестер Сіті» чекали осічки лідера Прем'єр-ліги в матчі з «Тоттенхемом». Гаррі Кейн і компанія мали непогані шанси стати першою командою, яка завдасть підопічним Хосепа Гвардіоли поразки в новому сезоні. Однак мріям не судилося збутися. «Манчестер» не просто здобув 16-ту перемогу поспіль в чемпіонаті , А розгромив одного з переслідувачів з рахунком 4: 1. При цьому господарі ще й не реалізували пенальті. Лондонці ж забили м'яч престижу лише в додатковий час.

Дубль у складі «Сіті» оформив Рахім Стерлінг, який в день гри піддався расистському образі і нападу з боку неадекватного вболівальника. Чоловік чекав футболіста збірної Англії біля клубної бази. За інформацією ЗМІ, він спочатку образив нападаючого, а потім ударив його по нозі, після чого втік.

Втім, навіть такий неприємний інцидент не зміг зіпсувати настрою гравцям «Сіті». Після матчу вони не упустили можливості підколоти Жозе Моурінью, виконавши пісню про його «автобус». Її текст можна перевести на російську мову наступним чином: «Парк автобус, парк автобусів,« Манчестер Юнайтед ». Парк автобус, грай у футбол в стилі Моурінью ».

Самі «червоні дияволи» на наступний день відповіли принциповому супернику перемогою над «Вест Бромвіч» - 2: 1. Підопічні Моурінью зняли всі питання щодо переможця зустрічі ще в першому таймі, відзначившись двічі. Голи собі в актив записали Ромелу Лукаку і Джессі Лингард. Причому бельгієць свій гол святкувати не став. Моурінью пояснив це тим, що форвард провів в «Вест Бромвіч» сезон-2012/13 на правах оренди і забив в тому чемпіонаті 17 м'ячів.

Що стосується самого матчу, то в кінцівці «Вест Бромвіч» вдалося скоротити відставання в рахунку до мінімуму і відродити інтригу. В результаті останні хвилини вийшли для манкуніанців не дуже приємними, але вони вистояли і продовжують імітувати погоню за «Манчестер Сіті», відстаючи на 11 очок.

Перемоги з мінімальним рахунком здобули «Арсенал» і «Челсі». Підопічні Арсена Венгера перемогли «Ньюкасл», а дружина Антоніо Конте - «Саутгемптон». Першим перемогу приніс точний удар Месута Озіла, а другим - Маркоса Алонсо. Втім, в кінцівці іспанець підвів свою команду, отримавши зайву жовту картку. Тепер він пропустить кубковий матч з «Борнмут», що з урахуванням травми Давида Дзаппакости має стати головним болем для тренерського штабу. Ну а сам «Борнмут» перед зустріччю з «Челсі» пропустив чотири м'ячі від «Ліверпуля». Підопічні Юргена Клоппа здобули четверту поспіль розгромну гостьову перемогу в АПЛ і встановили новий рекорд ліги.

Вельми цікаві події в 18-му турі відбулися і в «підвалі» турнірної таблиці. «Крістал Пелас» розгромив «Лестер» - 3: 0 і покинув зону вильоту. Але ж на початку сезону лондонці здавалися безнадійним пацієнтом. Команда програла на старті сім матчів поспіль і побила багато антирекорди АПЛ. Однак Рою Ходжсону, що прийшов на зміну Франку де Буру, вдалося виправити ситуацію.

Вибрався з зони вильоту і «Вест Хем», який розгромив на виїзді "Сток Сіті". Матч вийшов дуже нервовим, а посприяв цьому нападник Марко Арнаутович, який вийшов проти своєї колишньої команди. Колись рідні трибуни «Брітаннії» взяли австрійця недружелюбно - вболівальники весь матч освистували форварда. В результаті Арнаутович не тільки забив гол у ворота «Стоку», а й адресував фанатам загадковий жест - схрестив над головою руки.

В результаті, коли Арнаутович міняли, не стримався вже його колишній наставник Марк Хьюз. Тренер назвав футболіста ублюдком, і це потрапило в приціли телекамер.

Іспанія. Успіх Пауліньо і 145-я перемога Симеона

Поки «Реал» знову завойовував клубний чемпіонат світу, «Барселона» розгромила «Депортіво» - 4: 0. По дублю оформили Луїс Суарес і Пауліньо. У поточному сезоні Прімери на рахунку новачка команди вже вісім балів за системою «гол + пас» (6 + 2). Більше тільки у Суареса і Ліонеля Мессі. А адже влітку над його придбанням у китайського «Гуанчжоу Евергранд» потішалася вся Іспанія. Особливо широко розійшлася історія про нібито однієї проданої футболці гравця в клубному магазині, яку придбав мало не сам спортсмен. Однак Пауліньо зумів на ділі довести, що здатний грати і приносити користь однієї з найсильніших команд світу.

Якщо бразилець уболівальників порадував, то Мессі на цей раз пішов з поля без гола. Аргентинець не зміг навіть реалізувати пенальті. Воротар дивом впорався з його ударом з точки практично в дев'ятку. Для Мессі цей промах з пенальті в Прімері став вже третім за рік, і він повторив сумнівне досягнення Самуеля Ето'О, який 12 років тому також не реалізував три одинадцятиметрових. Зате гольова передача на Суареса стала для Ліонеля 200-й у складі «Барси».

Тим часом головний переслідувач «Барси» - клуб «Валенсія» - несподівано поступився на виїзді «Ейбар» з рахунком 1: 2, пропустивши вирішальний м'яч на 87-й хвилині. Втім, про ступінь сенсаційності результату варто міркувати, виходячи з того, що скромна баскська команда здобула четверту перемогу в останніх п'яти турах. Завдяки таким результатам «Ейбар» піднявся на восьме місце і включився в боротьбу за потрапляння в єврокубки.

Також по темі

Ліонель Мессі не забив пенальті Депортіво, поки Луїс Суарес і Пауліньо оформляли дублі, «Наполі» повернувся на перше місце в італійській серії А через осічку «Інтера», а «Баварію» від втрати очок врятував відбив на останніх хвилинах пенальті воротар Перевага «Манчестер Сіті», п'ять м'ячів Роналду і «посуха» в Італії: підсумки футбольних вихідних в Європі

«Манчестер Сіті» зміцнив лідерство в чемпіонаті Англії після успішного дербі, а «Барселона» здобула першу перемогу в Прімері в ...

Осічкою конкурента з великим задоволенням скористався «Атлетіко». Мадридці в фірмовому стилі з мінімальним рахунком переграли «Алавес» завдяки першому голу в сезоні досвідченого Фернандо Торреса і потіснили «Валенсію» з другого рядка. А для наставника команди Дієго Сімеоне ця перемога стала 145-й в Прімері, і за цим показником він увійшов в топ-20 в історії ліги. Лідирує Луїс Арагонес, на рахунку якого 344 гри.

Втім, Симеона зараз не до статистики. Найближчим часом «Атлетіко», судячи з усього, покине Антуан Грізманн. За інформацією іспанської преси, сім'я французького нападника днями зустрілася з президентом «Барселони» Хосепом Марією Бартомеу. Спілкування функціонера з рідними футболіста невипадково, адже всі справи Грізманн веде його сестра. Повідомляється, що влітку наступного року каталонці викуплять права на Антуана за € 100 млн. Імовірність догляду форварда як досить високу оцінює навіть глава «Атлетіко» Енріке Сересо.

«Сентиментальність і вірність - це прекрасно, але мова йде про бізнес. Я реаліст. Фанати захоплюються з уявної сентиментальністю. Гравці в клубі не для того, щоб цілувати емблему, а для того, щоб забивати м'ячі і добре виступати. У футболі немає місця романтиці », - цитує Сересо AS.

Італія. «Наполі» повернувся на вершину

«Інтер» недовго лідирував в серії А. Після перемоги над «Наполі» закріпитися на вершині міланцям не вдалося через домашньої поразки «Удінезе». Команди швидко обмінялися голами на початку зустрічі, але після перерви господарі пропустили ще двічі. Їх наставник Лучано Спаллетті на прес-конференції поскаржився, що його підопічні у другому таймі зробили занадто багато помилок.

Неаполітанці осічкою конкурента скористалися з задоволенням, на виїзді досить впевнено обігравши «Торіно» - 3: 1, тричі забивши ще до перерви. Один з м'ячів записав на свій рахунок Марек Гамшик. На рахунку словака тепер 115 голів у складі «Наполі», і він зрівнявся за цим показником з самим Дієго Марадоною.

Втім, сам Гамшик відреагував на своє досягнення з властивою йому скромністю. «Дуже задоволений, адже 115 голів - відмінна цифра для півзахисника. Втім, кількість голів за «Наполі» - це єдина річ, яка об'єднує мене з Марадоною. Дієго був унікальним гравцем, легендою неаполітанського і світового футболу », - цитує Гамшика Football Italia.

Чи не вдарив обличчям у багнюку і «Ювентус», на виїзді розгромив «Болонью» - 3: 0. По разу відзначилися Миралем П'янич, Маріо Манджукич і Блез Матюйді. «Юве» на бал відстає від «Наполі» і на очко випереджає «Інтер».

важку перемогу над «Кальярі» здобув клуб «Рома». Римлянам вдалося забити переможний м'яч лише на 94-й хвилині зусиллями Федеріко Фасіо. Багатьом уболівальникам здалося, що аргентинець зробив це рукою. «М'яч потрапив мені в живіт або груди. Рукою я точно не грав », - виправдовувався футболіст.

Цікаво, що господарі могли б не доводити справу до подібної нервування, якби Дієго Перотті реалізував пенальті на початку другого тайму. Але півзахисник вирішив переграти воротаря Алессіо кран ударом без розбігу. Голкіпер спокійно забрав прилетів йому в руки м'яч.

Тим часом «Мілан» продовжує серйозно лихоманити. Здавалося, що перемога над «Болоньєю» в попередньому турі і успіх в Кубку країни додасть команді потрібний імпульс, тим більше що наступним суперником россонері став аутсайдер «Верона». Однак червоно-чорних на виїзді чекало нове розчарування.

«Мілан», не реалізувавши безліч моментів, дозволив супернику відправити в ворота Джанлуїджі Доннарумма три м'ячі, а в кінцівці залишився в меншості після видалення Сусо. Гості намагалися звалити невдачу на поганий стан поля, але новий наставник «Мілана» Дженнаро Гаттузо спустив підопічних з небес на землю.

«Мені соромно, але треба дивитися вперед. Було б легше сказати, що проблеми з полем вплинули на нас, але гравці отримують свою зарплату вчасно, так що скаржитися нема на що. Ми повинні зрозуміти, чому граємо добре, але після першої ж невдачі все пропадає або ж ми починаємо діяти хаотично, без будь-якої організації. Мені це не подобається », - сказав тренер в ефірі Mediaset Premium.

Німеччина. Везіння «Баварії» і трилер в Ганновері

«Баварія» в матчі 17-го туру здобула важку перемогу на виїзді над "Штутгартом". Аутсайдер будинку нав'язав супернику, як висловився після матчу автор єдиного гола Томас Мюллер, «неприємний» футбол, не дозволяючи спокійно приймати м'яч. Однак за 10 хвилин до кінця лідеру все-таки вдалося відкрити рахунок.

Справжня розв'язка настала вже в доданий арбітром час. Ніколас Зюле у власному штрафному, намагаючись перервати передачу, замість м'яча вдарив по ногах Сантьяго Аскасібару. Суддя спершу не помітив порушення правил, але після перегляду відеоповтору вказав на точку. Однак Чадрак Акола не зумів переграти відновився після травми Свена Ульрайха.

Для 29-річного воротаря цей матч був особливим, адже він є вихованцем «Штутгарта» і до 2015 року захищав кольори цієї команди. Перед грою Ульрайх відверто зізнавався, що дуже хоче зіграти з колишнім колективом.

«Кращого сценарію не придумаєш. Перед пенальті у мене було хороше передчуття. Я радий, що зміг допомогти команді здобути цю перемогу », - цитує Ульрайха офіційний сайт« Баварії ».

Через пару годин після перемоги мюнхенців другого тріумфу під керівництвом нового тренера домоглася дортмундська «Боруссія». Підопічні Петера Штёгера з великими труднощами обіграли «Хоффенхайм» завдяки голу Роберта Пулішіча на 89-й хвилині. А зрівняв рахунок з пенальті П'єр-Емерік Обамейянг, з яким за чутками клуб вже продовжив контракт до червня 2021 року.

Перемогу здобула і «Боруссія» з Менхенгладбаха. Три очки в матчі з «Гамбургом» команді приніс дубль Раффаеле. Нападаючий грає в Бундеслізі з 2013-го і вийшов на третє місце за кількістю голів серед бразильців - 77. За цим показником Раффаеле зрівнявся з Марселіньо. Попереду тільки Аїлтон (106) і Джовані Елбер (133).

Нарешті, по-справжньому видатна подія сталася в матчі «Кельн» - «Вольфсбург». «Козли» вдома здобули першу перемогу в сезоні. Домогтися її команді вдалося лише в останньому турі першого кола. Правда, захисник збірної Росії Константін Рауш до цього успіху виявився непричетний. Футболіст спостерігав за грою своєї команди з лави запасних.

Ну а найвеселіше матч туру відбувся в Ганновері, де однойменна команда світом розійшлася з «Байєром». Команди забили один одному по чотири рази. Господарі пропустили першими, але пішли на перерву, ведучи в рахунку 3: 2. Однак у другому таймі гості відзначилися двічі. Але відвезти три очки з «HDI Арени» «Байєру» не вдалося. У кінцівці «Ганновер» пішов від поразки. Цікаво, що цей матч став другим в поточному сезоні Бундесліги, який завершився з таким рахунком. Раніше схожий спектакль видали дортмундська «Боруссія» і «Шальке-04».

Франція. Гольове бенкет фаворитів і Сьомін на стадіоні

ПСЖ і «Монако» в звітному турі домоглися легких перемог. Першими відстрілялися монегаски, на виїзді несподівано не зустрівши опору з боку «Сент-Етьєна». Друга команда чемпіонату відзначилася чотири рази, а могла і більше, з огляду на видалення основного воротаря суперника Стефана Рюффье на початку другого тайму.

У суботу естафету у «Монако» прийняв ПСЖ, який розгромив «Ренн». У всіх чотирьох голах взяв безпосередню участь Неймар. Два м'ячі він забив сам, а ще в двох випадках асистував партнерам. Тепер на рахунку бразильця в Лізі 1 значиться 11 точних ударів і вісім результативних передач.

Але самий цікавий епізод матчу мав місце після голу Едінсон Кавані. На поле несподівано вибігли два вболівальника в костюмах черепашок-ніндзя і почали святкувати взяття воріт з гравцями ПСЖ. Маскарад перервали підоспілі стюарди.

А в центральному матчі туру зійшлися «Марсель» і «Ліон». У підсумку в «дербі Олімпік» перемогу здобули підопічні Бруно Женез. На самому початку зустрічі рахунок відкрив Набіл Фекір, а відразу після перерви перевага господарів подвоїв Маріано. «Марсель» так і не знайшов, що відповісти на це. Цікаво, що в активі Набіл Фекір і Маріано на двох тепер значиться 25 голів у Лізі 1 (12 + 13). Це більше, ніж у 15 команд першості.

Гру між «Ніццою» і «Бордо» відвідав головний тренер «Локомотива» Юрій Сьомін. Зустріч він дивився в компанії відомого футбольного агента Дмитра Селюка. Інтерес російського фахівця до першості Франції пояснимо, адже саме з орлятами залізничникам доведеться зустрітися в 1/16 фіналу Ліги Європи. В результаті «Ніцца» здобула перемогу з мінімальним рахунком, а єдиний м'яч забив не хто інший, як Маріо Балотеллі.