"Реал" на виїзді розгромив "Жирони"

Реал без особливих проблем обіграв каталонську Жирони, яка чинила опір лише в першому таймі і навіть забила першою

"Реал" без особливих проблем обіграв каталонську "Жирони", яка чинила опір лише в першому таймі і навіть забила першою. Однак потім мадридська команда зуміла відправити у ворота суперника чотири м'ячі і спокійно відвезла додому три очки.

Уже в дебюті зустрічі Лосано вивалився один на один з Навасом, але переграти воротаря не зумів. М'яч при цьому відскочив до Борха, який поклав на газон Начо і відправив м'яч у сітку. Потім каталонська команда повинна була збільшити рахунок, проте після удару Порту на шляху м'яча став Карвахаль, який виніс його з стрічки. Прозвучала добивання, але на цей раз ігровий снаряд полетів вище воріт.

Прозвучала добивання, але на цей раз ігровий снаряд полетів вище воріт

Мадридська команда прокинулася тільки в кінці тайму, Асенсио заробив пенальті, змусивши сфолити на собі Муньєса. До м'яча підійшов Рамос, Серхіо пробив черпаком по центру, Боно ж полетів в кут. Потім свій момент упустив Лосано, "Жирона" знову могла виходити вперед, проте гравець господарів кострубато прийняв м'яч і не зміг належним чином пробити з хорошої позиції.

У другому таймі "Реал" посилив тиск, спочатку Боно врятував команду після удару Бейла, а через хвилину Асенсио заробив другий пенальті, цього разу сфолив Понс. Бензема розвів м'яч і воротаря по різних кутах. Через сім хвилин "Реал" повів уже з комфортною перевагою в рахунку, Бейл вийшов один на один з Боно, не залишивши шансів воротарю "Жирони".

Справу було зроблено, сил на те, щоб відіграти два м'ячі у господарів вже не було, "Реал" же скинув швидкість і вже не так часто турбував воротаря суперника. Це однак не завадило гостям забити в кінцівці і четвертий гол. Після прекрасного пасу Бейла Бензема відправив м'яч у сітку, оформивши дубль. "Реал" не відстав від "Барселони", здобувши другу перемогу в чемпіонаті.

"Жирона" - "Реал" 1: 4

Голи: Гарсія, 16 - 1: 0; Рамос з пенальті, 39 - 1: 1, Бензема з пенальті, 52 - 1: 2, Бейл, 59 - 1: 3, Бензема, 80 - 1: 4

"Жирона": Боно, Порро (Адай, 79), Еспіноза, Муньеса, Хуанпу, Понс (Гарсія, 71), Гранелл, Борха, Порту, Лосано (Стуані, 58).

"Реал": Навас, Карвахаль, Начо (Варан, 60) Рамос, Марсело, Асенсио Каземіро, Кроос, Іско (Модріч, 77), Бейл (Васкес, 87), Бензема.

В'ячеслав Горбачов

Також читайте: Мессі не бачить місця для Дембеле в стартовому складі "Барселони" | soccernews.ru