Розіграно футбольний кубок Audi

Нагадаємо, що в кінці липня в Мюнхені пройшли   матчі кубка Audi Cap   , Який цього літа був проведений вперше

Нагадаємо, що в кінці липня в Мюнхені пройшли матчі кубка Audi Cap , Який цього літа був проведений вперше. Чотири знаменитих футбольних клуби - «Баварія Мюнхен», «Бока Хуніорс», «Манчестер Юнайтед» і «Мілан» - боролися за престижний трофей, присвячений 100-річчю компанії. Переможцем турніру стала мюнхенська «Баварія», в складі якої виступив гравець української збірної Анатолій Тимощук.

Пройшли півфінальні ігри турніру, в яких «Манчестер Юнайтед» обіграв «Бока Хуніорс» з рахунком 2: 1, а «Баварія» розгромила Мілан 4: 1. Фінальний поєдинок завершився нульовою нічиєю, а в серії післяматчевих пенальті точнішими виявилася «Баварія». Долю 3-го місця також вирішила «футбольна лотерея» - серія пенальті принесла перемогу аргентинському клубу «Бока Хуніорс». Анатолій Тимощук, який нещодавно підписав контракт з мюнхенською «Баварією», зіграв в обох матчах турніру і завоював свій перший трофей у складі знаменитого клубу. У другому таймі півфіналу він вийшов на заміну, а в фіналі грав майже до останніх хвилин.

100-річчя компанії Audi відзначається в багатьох країнах світу. Чи не пропустили цю подію і офіційні представники бренду в Україні. У ТОВ «Порше Україна» кубок Audi назвали головним турніром нинішнього річного футбольного міжсезоння, а то, що серед його переможців є і український футболіст - справжнім футбольним подією. В українському представництві компанії в честь її 100-річчя автомобілі стали більш доступними вітчизняним поціновувачам бренду Audi. Наприклад, недавно стартувала акція, що надає цінову перевагу в 15% на деякі моделі Audi, серед яких - потужний повнопривідний позашляховик Audi Q7 .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.