"Локомотив" і "Спартак" голів один одному не забили: онлайн-трансляція

Зустріч завершилася нульовою нічиєю

Тільки-тільки стартував новий сезон в Російській прем'єр-лізі, і вже нас чекало московське дербі. Центральним матчем другого туру стала битва між "Локомотивом" і "Спартаком" - чемпіонами останніх двох років.

"Локомотив" - "Спартак" - 0: 0

- На жаль, не побачили ми сьогодні забитих м'ячів. Більш того, "Локомотив", по суті, не створив жодного небезпечного моменту за весь матч. "Спартак" же кілька разів мав відмінні можливості, щоб забити. Але Гілерме в ці дні просто творить чудеса у воротах! В цілому, обидві команди поки вогкуваті. Хоча склад у них практично не змінювався. Треба побажати удачі "Спартаку" і "Локомотиву" в Лізі чемпіонів. Спасибі, що були з нами і спостерігали за перипетіями матчу!

90 + 5 'І все. Завершено матч нульовою нічиєю!

90 + 5 'Подача корнера, і Крихов'як мав шанс відкрити рахунок голам за "Локомотив". Випередив він Зобнина, і пробив головою. Але удар вийшов слабким - м'яч забрав в руки Максименко.

90 + 4 'Подача Фернандеша, і захисники вибили м'яч на кутовий.

90 + 3 'Чергова сцена оборони у виконанні "Локо". І ось контратака. По лівому флангу м'яч тягнув Фернандеш. Його збив Єщенко.

90 + 2 'А ось навіс Попова з лівого флангу. Але м'яч пішов за лицьову.

90 + 1 'Чотири хвилини додані до основного часу матчу.

90 'Остання заміна у "Локо". Пішов Фарфан. Вийшов Едер.

89 'А тепер Ігнатьєв не дав Промес отримати м'яч на лівому краю штрафного і пробити.

87 'А ось і гармата Зобнина! Отримав він м'яч в ході розіграшу у штрафний "Локо" і пробив здалеку. М'яч просвистів в парі сантиметрів від правої хрестовини володінь Гілерме.

87 'І заміна у спартаківців. Пішов Таша. Вийшов Самедов.

86 'Але ось Промес виводить до чужих воріт Адріано! Але досвідчений Чорлука встиг перехопити м'яч у бразильця.

84 ' "Локо" явно перехопив ініціативу. Але поки гострих атак не виходить у команди Сьоміна.

81 'Але Фернандеш зі штрафного пробив у стінку.

80 'І ось небезпечний штрафний вже заробили залізничники! Баринова збив неподалік від воріт Боккетті. Жовта і йому теж.

79 'І підсаджуватися почав "Спартак". Чергова контратака залізничників, і тільки Фернандо збив Олексій Андрійович Міранчук. Жовта за це бразильцеві.

78 'А тепер черга бити Фернандеша. Справа отримав м'яч португалець і пробив метрів з 25-ти з лівої. Але м'яч пройшов сильно повз правої стійки.

77 'А ось і Рибусь подавав зліва в чужу штрафний. Але там не дали пробити Олексій Андрійович Міранчук.

75 'А ось і Крихов'як знову помилився, головою скинув м'яч прямо на ногу Адріано при обороні воріт. На щастя господарів пробив Луїз кострубато - сильно повз ворота здалеку.

74 'Все в порядку з італійським захисником "Спартака". А у "червоно-білих" ще одна заміна. Пішов Глушаков. Вийшов Івелін Попов.

71 'Відповідь "Локомотива". Олексій Олексій Андрійович Міранчук на правому фланзі отримав м'яч, обіграв по дорозі Жіго і пробив з лівої хльостко. М'яч потрапив у голову Боккетті. До воріт м'яч не дійшов, а Сальваторе в нокдауні.

70 'АААААААААААААААААА! Як тут зіграв Гілерме? Це самий явний гольовий момент в матчі біля воріт "Локомотива"! Подача на свіжого Адріано зліва, і бразилець в стрибку головою переправляв м'яч у нижній правий кут воріт "Локомотива". Здавалося, що вже гол. Але Гілерме примудрився проявити чудеса реакції і відбити м'яч перед собою. А потім ще й зафіксувати його в руках. У приголомшливій формі знаходиться воротар "Локо".

69 'А у "Спартака". заміна форвардів. Вийшов Луїз Адріано замість Зе Луїша.

68 'Пішли заміни. Іде у "Локомотива" Антон Олексій Андрійович Міранчук. Виходить Дмитро Баринов.

66 'І ось уже Промес знову втік по лівому флангу до володінь Гілерме і навісив в штрафну, але там пробити знову ні в кого не вийшло з спартаківців.

64 'А ось це була найнебезпечніша атака у "Локомотива". Фернандеш віддавав м'яч направо на Олексія Олексій Андрійович Міранчук, який тут же прострілив уздовж воріт. І якби не Жіго, який в підкаті вибив м'яч за межі поля і не дав пробити Олексію Олексій Андрійович Міранчук.

62 'Ось і мінуси підготовки Крихов'як. Разюча контратака "Локомотива" зараз могла пройти. Чотири в три практично виходили господарі. Але Гжегож вирішив далекої передачею знайти на лівому фланзі партнера. Пас вийшов дуже неточним. Перед цим, до речі, було падіння в штрафній Гілерме у спартаківців. Але там не було порушення, показав повтор.

61 'А бив Промес, але влучив у стінку. В голову Крихов'як потрапив голландець.

59 'Ого. Ось це мегаопасний штрафний у бік воріт Гілерме. Зе Луїша звалив Денисов. До воріт метрів 20

56 'Фернандеш подавав, і Фарфан пробив головою по воротах. Максименко на місці.

55 'І ще контратака "Локомотива". Олексія Олексій Андрійович Міранчук збив Глушаков.

53 'Подача Фернандеша зі штрафного, і захисники гостей відбили м'яч на лівий фланг. Там м'яч підхопив один з Олексій Андрійович Міранчук і пробив, але влучив знову ж в захисника.

52 'І ось Промес вже фолить на своїй половині поля, зриваючи небезпечну атаку Фарфан. Жовта голландцеві.

52 'Ще один кутовий подавали спартаківці. На цей раз Гілерме намагався перервати подачу, але не влучив по м'ячу. Снаряд прилетів на лівий кут штрафного "Локо". Там його підхопив Промес і спробував пробити по спорожнілих воріт, але влучив у захисника.

50 'Промес подавав корнер з лівого флангу. Але захисники господарів на другому поверсі грають краще в своєму штрафному.

48 'І відповідь "Локо"! Фернандеш кинув в прорив до чужих воріт Фарфан. Його накрив перед штрафним Максименко захисник. Перуанець пробив здалеку, але потрапив в Жіго.

47 'Промес зліва увірвався в штрафну "Локомотива" і навісив на дальню штангу, але там Кверквелія вибив м'яч в поле.

46 'Стартував другий тайм. Залізничники розіграли м'яч з центра поля

- Мда. Зовсім поганий "Локо" на початку сезону. Зараз зовсім непоказна гра у команди Сьоміна в атаці. "Спартак" же мав кілька відмінних моментів для того, щоб вийти вперед. Однак Гілерме постійно рятував свої володіння. Потрібно щось Юрію Палича придумувати, інакше команда Каррери його колектив рано чи пізно може дотиснути.

45 + 2 'Все. Завершена перша половина зустрічі в Черкізово!

45 + 1 'Хвилину додав суддя до першого тайму.

45 'Ох. Промес що таке накоїв? Блискуче його вивів до чужих воріт партнер пасом з глибини поля. Квінсі вже обробив м'яч, але примудрився пробігти повз снаряда. В результаті його безперешкодно забрав в руки Гілерме.

43 'А тепер чергова атака "Спартака" завершилася дальнім ударом Комбарова - м'яч пройшов трохи вище воріт Гілерме.

40 'І ще удар по воротах Гілерме. Подача з правого флангу в штрафну "Локо", і Зе Луїш звідти пробив в височенному стрибку по воротах. Але Гілерме на місці.

38 'Зате контратаки "Спартака" сьогодні призводять до найнебезпечніших моментів! Ось і зараз Промес на лівому фланзі накрутив Ігнатьєва і прострілив у штрафну. Там в стрибку Зобнин витягнутою ногою замикав пас, але промазав мимо воріт. Хоча бив практично з лівого кута воротарського!

37 'Тепер вже серйозно притиснули залізничники гостей до їхнього штрафного. Жіго і Боккетті справляються зі спробами господарів атакувати.

35 'Здається, ожив "Локомотив". Все частіше приходять в штрафну футболісти Юрія Сьоміна. Але поки пробити їм не дають захисники "Спартака".

34 'І ось атака "червоно-білих". Промес віддав пас лівіше на Комбарова - той подав у штрафну, але перехопив м'яч Гілерме.

33 'І ось перший удар в площину воріт Максименко, який потрапить в статистику. Подача Ігнатьєва після розіграшу корнера справа, і Фарфан головою пробивав. Але Олександр легко забрав м'яч у руки.

32 'А ось Антон Олексій Андрійович Міранчук в боротьбі з Боккетті заробив кутовий справа.

30 'Здається, будуть нові меми в інтернеті. Після того, як Глушакова заїхали по голові, лікарі "упакували" її в захисний шолом, на зразок того, який носить воротар "Арсеналу" Петр Чех.

28 'Фернандеш подавав зі штрафного, але там заїхали в ході боротьби за голові Глушакова. Порушення в атаці.

27 'Ох ти. Таша отримав жовту після того, як він збив на своєму правому фланзі оборони Антона Олексій Андрійович Міранчук. А потім ще й м'яч штовхнув від досади. За це картка.

26 'Крихов'як в дії. Чисто поляк відібрав м'яч у Ташаева і віддав пас на партнера. Але "Локо" поки не поспішає атакувати. Сплять ще чемпіони Росії?

23 'І ще удар по воротах Гілерме! Подача Промес справа, і м'яч прийшов до лінії штрафної до Зе Луішу, який тут же пробив через себе. М'яч пролетів поруч з правою стійкою. Пощастило знову господарям

22 ' "Спартак" заробив черговий кутовий на правому фланзі.

17 ' "Спартак" продовжує володіти перевагою. Тепер Промес ледь не прорвався повз Ігнатьєва зліва. Але Владислав в останній момент встиг зупинити голландця.

14 'А ось і перший удар по воротах "Спартака". Правда, Фернандеш встиг забратися в офсайд. Пробив він низом по воротах зліва, але Максименко накрив м'яч. Втім, через офсайд цей удар не вважається.

11 'Як не забив "Спартак" зараз? Фірмову спартаківську стінку розіграли зараз Промес і Зе Луїш. В результаті Квінсі увійшов в штрафну зліва і тут же пробив у бік лівого нижнього кута воріт Гілерме. Однак воротар "Локо" якимось чином встиг накрити м'яч і в цьому моменті!

9 'Ох ти. Перша вилазка "Локо" за матч. І тут же підозра на пенальті. Антон Олексій Андрійович Міранчук увірвався в штрафну гостей зліва і впав в боротьбі з новачком "Спартака" Жіго. Однак суддя матчу Москальов не побачив там порушення. Судячи з повтору, це дійсно так.

7 'Пробив Фернандо. Але м'яч після його спроби пройшов трохи вище воріт. Потужний початок від команди Каррери.

6 'І дуже небезпечний штрафний заробили "Спартак"!

5 'І найнебезпечніший момент біля воріт "Локомотива"! Справа м'яч віддавав в штрафну Таша. Там пропустили снаряд лівіше відразу два гравця "червоно-білих". У підсумку м'яч прийшов до Глушакова, який потужно вистрілив по воротах з лінії штрафної. Але Гілерме виручив. Тут же на добиванні намагався зіграти Зе Луїш, але влучив у ногу захиснику! Ось це момент!

3 'Промес подає з правого корнера, і головою пробив Зобнин майже з лінії штрафного майданчика. М'яч йшов у ворота, але Гілерме його накрив.

2 ' "Спартак" контролює м'яч. Таша зараз отримав м'яч праворуч і спробував прострелити, але поки тільки кутовий.

1 'Поїхали!

- Пролунав гімн Росії в Черкізово. Ще трохи, і почнеться!

- І ось стартові склади. Крихов'як, до речі, в основі "Локо" почне цей матч. У "Спартака" в воротах знову зіграє Максименко.

"Локомотив": Гільєрме, Рибусь, Кверквелія, Чорлука, Ігнатьєв, І. Денисов, Олексій Олексій Андрійович Міранчук, Антон Олексій Андрійович Міранчук, Крихов'як, Фернандеш, Фарфан.

"Спартак": Максименко, Комбаров, Боккетті, Жіго, Єщенко, Глушаков, Фернандо, Зобнин, Промес, Таша, Зе Луїш.

- Отже, вже відомі підсумки перших двох зустрічей другого туру РПЛ. У Хімках "Динамо" зіграло внічию з "Рубіном" (1: 1), а "Краснодар" здолав на виїзді "Урал" (2: 1).

"Локо" не дуже вдало почав сезон 2018/19. Поразка в Суперкубку від ЦСКА при досить посередньої гри . А ще - нічия в Уфі, яка цілком могла обернутися поразкою, якби не Гілерме, який відбив пенальті в кінцівці. Втім, інтерес викликають суперновічкі команди Юрія Сьоміна. Гжегож Крихов'як і Бенедикт Геведес повинні, як мінімум, розбудити гравців "Локомтіва", які, як ніби, ще не відійшли від летаргічного сну після успіху в минулому сезоні.

Щось схоже було зі "Спартаком" рік тому. тоді червоно-білі теж неабияк буксували на старті чемпіонату. Зараз, схоже, вони зробили висновки з попередніх помилок. По крайней мере, "Оренбург" вони обіграли в першому турі, майже не доводячи своїх уболівальників до інфаркту.

"Спартаку", до речі, належить важкий серпень. Вже на наступному тижні команда Массімо Каррери вступить в боротьбу за вихід в плей-офф відбіркового раунду Ліги чемпіонів. Грецький ПАОК показав себе дуже непростий командою в протистоянні зі швейцарським "Базелем". Буде важко. А матч з "Локо" - перша сходинка на цьому непростому шляху "Спартака".