Безгольовою дебют Роналду за «Ювентус»

«Спартак» обіграв «Краснодар» завдяки голу Зе Луїша на 88-й хвилині

«Спартак» здобув перемогу над «Краснодаром» в матчі 4-го туру Російської Прем'єр-Ліги. Зустріч пройшла в Краснодарі на однойменному стадіоні і завершилася з рахунком 1: 0 на користь гостей.
У першому таймі «Краснодар» діяв активніше і багато володів м'ячем. «Спартак» грав на контратаках, з моментів можна виділити удар Фернандо зі штрафного і момент у Квінсі Промес в кінцівці тайму.
У другій половині гри «бики» заволоділи відчутною перевагою, але єдиний гол вдалося забити червоно-білим - на 88-й хвилині Промес з кутового навісив на дальню штангу, Самуель Жіго виграв боротьбу і зробив знижку у воротарський, а Зе Луїш пробив головою точно в кут. «Краснодар» догравав матч у меншості - червону картку отримав Арі.
«Краснодар» (6 очок) займає п'яте місце в таблиці Прем'єр-Ліги, «Спартак» (10) - перше.

Максименко знову не пропустив. А «Спартак» виграв в Краснодарі

Незважаючи на один забитий гол, це був хороший матч.

ЦСКА розгромив тульський «Арсенал», здобувши першу перемогу в новому сезоні РПЛ

ЦСКА розгромив тульський «Арсенал» в матчі 4-го туру російської Прем'єр-Ліги. Зустріч пройшла в Москві на стадіоні «ВЕБ Арена» і завершилася з рахунком 3: 0 на користь господарів.
На 10-й хвилині Абель Ернандес віддав передачу до штрафної на Тимура Жамалетдінова, той пробив у дальній кут, воротар парирував удар, а Ернандес першим встиг на добивання.
В середині другого тайму туляки залишилися в меншості - Гіа Грігалава рукою перервав передачу Миколи Влашич на вихід один на один і отримав пряму червону картку. Незабаром Кристиян Бістровіч подвоїв перевагу «армійців», а на 82-й хвилині Федір Чалов поставив крапку в матчі.
ЦСКА виграв перший матч у новому сезоні Прем'єр-Ліги і, набравши 5 очок, піднявся на 6-е місце в таблиці. «Арсенал» (4) - 9-й.

Вболівальники ЦСКА вивісили образливі банери на адресу Р. Єрьоменко

Вболівальники ЦСКА під час матчу з тульським «Арсеналом» в 4-му турі російської Прем'єр-Ліги вивісили на трибунах стадіону «ВЕБ Арена» образливі банери на адресу екс-півзахисника команди Романа Єрьоменка, недавно підписала контракт зі «Спартаком».
На банерах написи такого змісту: «Про міцну чоловічу дружбу у« Спартаку »чули?», «Для вас нормально, для нас аморально», передає кореспондент «Чемпіонату» Поліна Куимова.
Також є провокаційні банери, присвячені Массімо Каррере і декільком нинішнім і колишнім гравцям червоно-білих.

«Спартак» обіграв «Краснодар» завдяки голу Зе Луїша на 88-й хвилині   «Спартак» здобув перемогу над «Краснодаром» в матчі 4-го туру Російської Прем'єр-Ліги

Вболівальники ЦСКА вивісили образливі банери на адресу Єременко

Нагадаємо, восени 2016 року Єременко, в той момент виступав за ЦСКА, був дискваліфікований на два роки за вживання кокаїну. У 2017 році у футболіста закінчився контракт з «армійцями» і він став вільним агентом, а цього літа підписав договір зі «Спартаком».

Дружина і син Жиркова ледь не потонули на відпочинку в Іспанії

Інна Жиркова, дружина футболіста "Зеніта" Юрія Жиркова, яка зараз відпочиває в Марбельї (Іспанія), розповіла в своєму «інстаграме», що могла потонути разом зі своїм сином.

«Я трохи відійшла і тепер можу поділитися з вами. На цьому фото ми втомлені трохи, але щасливі, гуляли з дітьми в зоопарку, він дуже великий, і було дуже жарко, ходити довелося чимало. Але розповісти я хотіла про інше. Після зоопарку я завезла дітей додому на обід і на денний сон, а сама тихенько зібралася і поїхала на пляж. Забула зняти годинник і, на жаль, втратила їх, вночі погано спала, переживала через це, поки вчора дещо не сталося. Я на руках з молодшим сином мало не потонула. І знаєте, коли я вилізла з цього, я абсолютно точно зрозуміла, що все в цьому житті відбувається не просто так, я зрозуміла, що через втрату речей, нехай і дорогих тобі, можна засмучуватися, але точно не побиватися від горя. Життя одне, щось йде, щось приходить. Єдине, що важливо - це здоров'я і наше життя. Я просто хочу всім побажати удачі і везіння, бережіть себе і ваших близьких », - написала Жиркова в своєму« інстаграме ».

Кейн вперше забив в АПЛ в серпні, перервавши серію з 14 матчів без голів

Нападник "Тоттенхема" Гаррі Кейн відзначився голом у матчі 2-го туру чемпіонату Англії з "Фулхемом" (3: 1).
25-річний англієць вперше забив у Прем'єр-лізі в серпні. До цього Кейн не забивав в 14 серпневих матчах чемпіонату, «суха» серія форварда в цьому місяці зупинилася на позначці 1068 хвилин, інформує Gracenote Live.
Додамо, в інших сьогоднішніх матчах англійського чемпіонату «Евертон» на своєму полі переміг «Саутгемптон» (2: 1), «Борнмут» в гостях обіграв «Вест Хем Юнайтед» (2: 1), а "Вулверхемптон" на виїзді поступився «Лестер Сіті »(0: 2).

«Ювентус» здобув вольову перемогу над "К'єво" у дебютному матчі Роналду

«Ювентус» здобув перемогу над «К'єво» в матчі першого туру нового сезону італійської Серії А. Зустріч пройшла в Вероні на стадіоні «Марк-Антоніо Бентегоді» і завершилася з рахунком 3: 2 на користь гостей.
Вже на 3-й хвилині Самі Хедіра вивів Туринську команду вперед. В кінці першого тайму Маріуш Стемпіньскі зрівняв рахунок, а на 56-й хвилині Емануеле Джаккеріні забив другий гол «К'єво», реалізувавши пенальті. На 75-й хвилині «Ювентус» відігрався завдяки автоголу Матті Лазні. У компенсований арбітром час Федеріко Бернардескі приніс Туріну перемогу.
За «Ювентус» дебютував португальський нападаючий Кріштіану Роналду, який перейшов в команду цього літа з мадридського «Реала». У Роналду було кілька хороших моментів, але йому не вдалося відзначитися голом.

Травма воротаря і скасований через Роналду гол. «Вогненний» дебют CR7 в «Юве»

Кріштіану завдав вісім ударів по воротах «К'єво» і не забив. Але він посміхається.

«Наполі» здолав «Лаціо» в першому матчі під керівництвом Анчелотті

«Наполі» здобув вольову перемогу над «Лаціо» в матчі першого туру нового сезону італійської Серії А. Зустріч пройшла в Римі на стадіоні «Олімпіко» і завершилася з рахунком 2: 1 на користь гостей.
В середині першого тайму Чіро Іммобіле вивів «орлів» вперед. На другій компенсованій до першої половини гри хвилині неаполітанці відігралися - відзначився Аркадіуш Милик. На 59-й хвилині Лоренцо Інсіньє забив другий гол «Наполі», який в підсумку виявився переможним.
«Партенопейців» здобули перемогу в першому офіційному матчі під керівництвом головного тренера Карло Анчелотті.
У наступному турі чемпіонату Італії «Наполі» 25 серпня візьме в рідних стінах «Мілан», а «Лаціо» в цей же день зіграє на виїзді з «Ювентусом».

На банерах написи такого змісту: «Про міцну чоловічу дружбу у« Спартаку »чули?