Випускник ПГУ Максим Половинкин став чемпіоном Росії в бігу на 60 метрів - Пензенський державний університет

Випускник Інституту фізичної культури і спорту Пензенського державного університету, інструктор студентського спортивного клубу вузу Максим Половинкин успішно виступив на чемпіонаті Росії з легкої атлетики в приміщенні Випускник Інституту фізичної культури і спорту Пензенського державного університету, інструктор студентського спортивного клубу вузу Максим Половинкин успішно виступив на чемпіонаті Росії з легкої атлетики в приміщенні. Змагання стартували в Москві у вівторок, 23 лютого.

У фінальному забігу на 60 м серед чоловіків, участь в якому брав пензенец, переможця зміг визначити лише фотофініш. Виявилося, Половинкин випередив Олександра Бреднева. Максим Половинкин пробіг дистанцію за 6,71 секунди. Бронзовим призером змагань став Денис Огарков.

«Вперше виграв чемпіонат Росії, нехай і зимовий, так що дуже радий. Звичайно, готувався до турніру, але не було впевненості, що зможу перемогти. Після фіналу диктори довго не оголошували, хто фінішував першим. Трошки понервничал, так як бачив, що в кінці добре набігав Олександр Бреднєв. Тепер відпочину пару днів вдома, там і відсвяткуємо мій успіх. З планами на підготовку до літнього сезону визначимося трохи пізніше », - поділився спортсмен.