Англійська Прем'єр - Ліга | ofootball - Блог про Футбол | сторінка 3

Субота 24 туру англійської Прем'єр - Ліги, крім супер протистояння Челсі і Ман

Субота 24 туру англійської Прем'єр - Ліги, крім супер протистояння Челсі і Ман.Юнайтед, відзначилася так само не менш цікавою зустріччю Ньюкасла і Астон Вілли. «Сороки», в разі перемоги виходили б на 5-е місце, а «вілла» хоч трохи, але підтяглася б до 8-е лідерів чемпіонату.
Гра почалася досить обережно. Ньюкасл, незважаючи на те, що він грав на домашньому полі, не поспішав проявляти активність. Одним словом, команди придивлялися один до одного. Перший небезпечний момент створили гості. Це Бент з близької відстані розстрілював Крула, але голландець зумів

зорієнтуватися в ситуації. Відповіли «сороки» точним, але не сильним ударом дебютанта Сіссе (Папіса, а не того, який Джібріль). Пройшла вже велика частина тайму, а голи вболівальники «Сент-Джеймс Парк» так і не побачили. Боротьба велася в основному в центрі поля. Але тут своє «Я» сказав Демба Ба. Кращий бомбардир Ньюкасла першим зорієнтувався в метушні, яка сталася біля штрафного майданчика «Віллані», і легко переграв Гівена (16 гол хлопця в чемпіонаті). Відповіли гості на 5-й доданій хвилині першого тайму. І ще як відповіли! Шарль Н'зогбія прорвався по лівому флангу і виконав простріл, який спокійно замкнув Роббі Кін. Все як в підручнику.

Другий тайм суттєво відрізнявся від першого. Команди, відчувши «запах голів» відразу ж кинулися в боротьбу за м'яч. Боротьба - це саме те слово, яке характеризує події, що відбувалися в другій половині гри. Кожна з команд хотіла заробити 3 очка, і тому намагалася не поступатися своєму опонентові. Відмінну можливість вперше відзначитися за нову команду отримав Сіссе, але удар головою сенегальця, полетів повз ворота. Гра наполегливо тягнула на справедливу нічию, якби не той же Сіссе, який на 72 хвилині виводить Ньюкасл вперед. Хонас виконав крос зліва, після чого м'яч прилетів до Сіссе, який метрів з 16-ти вгвинтив круглого у дальню «дев'ять»! 2: 1! Під завісу матчу «вілани» могли і зрівняти рахунок, але Крул холоднокровно парирував удар Гарднера.

На цьому хороший, англійський футбол і закінчився.

Голи: Ба (30), Кін (45), Сіссе (72)

Сотавом команд:

Ньюкасл: Крул, Сімпсон, Вільямсон, Колоччіні, Сантон, Перч, Р. Тейлор, Гатрі, Хонас, Ба, Бест

Запасні: Елліот, Фергюсон, Гослінг, Бен Арфа, Обертан, Сіссе, Ш. Амеобі

Астон Вілла: Гівен, Хаттон, Куельяр, Данн, Уорнок, Кларк, Айрленд, Петров, Н'Зогбія, Кін, Бент

Запасні: Гузан, Ліхай, Бейкер, Беннан, Гарднер, Вайманом, Хескі