Спортивна програма «Біатлон. Кубок світу. Індивідуальна гонка. Чоловіки. Пряма трансляція зі Словенії »- Коли дивитися? О 22:50 (05 грудня 2018), Хабаровськ

1. матч ТВ
  2. тривалість

Біатлонний сезон стартував, і разом з ним почалися емоційні переживання уболівальників у телевізійних екранів. Найпопулярніший і телегенічний вид зимового спорту знову запрошує на прямі трансляції Кубка світу. У програмі словенського етапу кубкових змагань класика біатлону - гонка чоловіків на 20 кілометрів. Хто стане першим переможцем цьогорічного сезону в особистому заліку? Швидкісний норвежець Йоханнес Бе? П'ятиразовий олімпійський чемпіон Мартен Фуркад? А може їм стане хтось із росіян, націлених в цьому сезоні на найвищі місця?

Біатлонний сезон стартував, і разом з ним почалися емоційні переживання уболівальників у телевізійних екранів матч ТВ