Переможцем чемпіонату Росії з бодібілдингу став атлет з Білорусі »BrestNote.by

25-річний Ілля Луковець з Новополоцка став переможцем чемпіонату Росії з бодібілдингу, повідомляє ximik.info.

В Астрахані завершився 29-й Відкритий чемпіонат та першість Росії з бодібілдингу та фітнесу. У змаганнях брали участь близько 500 спортсменів з різних куточків Росії, а також представники України, Білорусі та Ірану. У найважчій і престижній категорії 100+ переможцем став новополочанін Ілля Луковець

Буквально тиждень тому Ілля Луковець став абсолютним переможцем категорії «бодібілдинг» на відкритому Кубку Білорусі з бодібілдингу та фітнесу, який відбувся в Могильові.

Ілля закінчив інженерний факультет Полоцького держуніверситету, працює майстром-рятувальником в Пасо-1, а також інструктором у тренажерному залі. Свою спортивну кар'єру новополочанін починав з водних лиж, став майстром спорту. Шість років тому захопився бодібілдінгом, планує стати професійним спортсменом Міжнародної федерації бодібілдингу та фітнесу (IFBB).