Під Курськом в ДТП розбилася чемпіонка з фітнес-бікіні Діана Позднякова

Новини сьогодні - Під Курськом в ДТП розбилася чемпіонка з фітнес-бікіні Діана Позднякова

Велика аварія з п'ятьма загиблими сталася минулої ночі на 148 км дороги «Курськ-Борисоглібська». Про це сказали в білгородської федерації бодібілдингу.

«Загинула наша спортсменка Діана Позднякова, яка напередодні виступала на змаганнях в Липецьку і стала чемпіонкою регіону по фітнес-бікіні», - сказав Алієв. Наша спортсменка - Позднякова Діана - поверталася додому зі змагань з Липецька, де брала участь в категорії «Фітнес-бікіні» і стала чемпіонкою. 8 жовтня в Бєлгороді пройде турнір пам'яті Діани. Шофер і ще один пасажир Мітсубіші були відправлені в медзаклад з травмами різного ступеня тяжкості.

За його словами, Поздняковою було 23 роки, коли вона прийшла в бодібілдинг. Імовірно, шофер Міцубіші Carisma не зміг впоратися з керуванням і вилетів на зустрічну смугу. Діана Позднякова, яка представляла Бєлгородську область і здолала, загинула на місці. В результаті ДТП шофер і три престарілих пасажирки «Пежо» загинули на місці ДТП.

Стали відомі деталі трагедії в Курській області, в результаті якої загинуло 5 осіб. Загиблі - громадяни Бєлгородської, тренер-важкоатлет і 2 спортсменки їхали зі змагань. Її наставник госпіталізований у важкому стані, 2-а спортсменка 32-х років також знаходиться в клініці.

За фактом ДТП порушили кримінальну справу за статтею «Порушення правил дорожнього руху і експлуатації транспортних засобів, що призвело з необережності смерть 2-х або не менш осіб». Зрозуміло, що шофер Мітцубіши знаходиться на поточний момент в реанімації, отримала травми спортсменка прийшла до тями.