Шостий відкритий кубок Республіки Комі з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні і менс-фізик в Сиктивкарі 2017 рік

У Сиктивкарі 8 квітня відбувся VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу , Бодіфітнесу, фітнес-бікіні і менс-фізик. кореспондент PG11.ru зобразив рельєфні м'язи, які спортсмени «ростили» довгими багатогодинними тренуваннями.

Спортивне свято стартував в КСЦ «Ренова» в суботу, 8 квітня. Як зазначив ведучий заходу Іван Басков, це не просто змагання, це свято спорту і свято людей, які день і ніч віддавали тренувань. Він представив суддів турніру - з Санкт-Петерубурга, Кірова, Сиктивкара. Спортивне свято стартував в КСЦ «Ренова» в суботу, 8 квітня У першій категорії «Юнаки» виступало четверо людей. Всі вони учні середніх шкіл. До речі, в минулому році в цій категорії вийшов тільки один спортсмен - Айнді Баснукаев зі школи №25. У цьому році він знову піднявся на сцену і отримав золото. Спочатку судді оцінювали пропорції і симетрію тіла. Потім вони просили учасників повернутися, показати подвійний біцепс, продемонструвати м'язи гомілки і інші обов'язкові пози для оцінки. Повернувшись спиною до залу для глядачів, бодібілдери представили на суд суддів і публіки подвійний біцепс ззаду, найширші м'язи спини і заключну позу - прес і стегно.

Потім стартував другий раунд - довільна програма . У ній судді оцінювали прокачаний тіло в артистичному і грамотно продуманому номері. В окремих випадках це було справжнє шоу. Спортсмени під музику «грали» своїми м'язами. Потім стартував другий раунд -   довільна програма Якщо хтось думає, що позувати - це легко, то він помиляється. Глядачам перших рядів було видно краплі поту на обличчі спортсменів. Але, незважаючи на це, учасники змагання посміхалися. У категорії «Юніори» було шість учасників. Найбільша підтримка залу дісталася абсолютному чемпіонові Північно-Заходу Дмитру Горбанева. І не дарма, він зайняв перше місце. У категорії «фітнес-бікіні 35+» виступило троє дівчат. Перше місце завоювала Ольга Іванова. Спеціального призу разом з третім місцем удостоїлася Людмила Щурова. Вона економіст і мати п'ятьох дітей - живий приклад для мотивації . У категорії «Майстри» вийшли «залізні» чоловіки - спортсмени старше 40 років. Перше місце зайняв учитель фізкультури з Кірова - Андрій Стародворскій. Ведучий пожартував, що його заняття вже точно не пропускає жодної дитини. Глядачам представили абсолютно нову категорію - «фітнес-модель». Вона не оцінювалася, тим більше в ній виступала тільки одна учасниця - Вікторія Захарова. Суддя-інформатор зазначив, що на відміну від звичних категорій, в цій в майбутньому будуть виступати красиві дівчата, яких можна взяти з подіуму і помістити на обкладинку спортивного журналу. Пізніше Вікторія Захарова продефілювала по сцені в платті. У численній і красивою категорії «бодіфітнес» виступали учасниці з Сиктивкара, Кірова, Печори, Котласа. Перше місце в ній зайняла Анна Суворова. У категорії «Класичний бодібілдинг» виступили п'ять спортсменів. Коли учасники змагань демонстрували біцепси, група підтримки із залу кричала «попу включи» і «спину настрій». У ній перше місце отримав Василь Єрмаков. Категорія - «менс-фізик» або в народі - «пляжники» - виявилася найчисленнішою. На сцену вийшли 14 спортсменів, все як на підбір з фільму «Рятувальники Малібу». Хлопці приїхали з Ухти, Санкт-Петербург, Сиктивкара, Печори, Кірова. У підсумку перше місце посів Олександр Подлевских. У вагових категоріях у чоловіків перемогли: Андрій Коваль (до 80 кг), Костянтин Соколов (до 90 кг), Дмитро Горбанев (понад 90 кг). У категоріях фітнес-бікіні перемоги на рахунку Анастасії Крилової (до 166 см) і Христини Гарьяновой (понад 166 см).

Абсолютними переможцями кубку стали Костянтин Соколов і Анастасія Крилова. Всі призери змагань отримали призи, кубки і медалі.

Який вид спорту подобається вам? Пишіть в коментарях

У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу   У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу   У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу   У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу   У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу   У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу   У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу У Сиктивкарі 8 квітня пройшов VI відкритий Кубок республіки з бодібілдингу