Спортсменка з Калінінградської області виграла дві золоті медалі чемпіонату і першості Росії з бодібілдингу

У Санкт-Петербурзі відбулися масштабні вітчизняні змагання з бодібілдингу, бодіфітнесу та фітнесу - в спортивно-концертному комплексі виступили понад 650 атлетів з 59 регіонів Росії.

Найкращий результат в складі збірної Калінінградській області продемонструвала представниця регіональної дитячо-юнацької спортивної школи з бодібілдингу та фітнесу Антоніна Лазукова Найкращий результат в складі збірної Калінінградській області продемонструвала представниця регіональної дитячо-юнацької спортивної школи з бодібілдингу та фітнесу Антоніна Лазукова. Підопічна Олександра Тимошенко і Катерини Белякова в категорії «бодіфітнес» виграла і першість, і чемпіонат.

В юніорській першості калінінградка протистояли 13 ровесниць, а на другий день вже дюжина дорослих суперниць. Дворазова чемпіонка Європи підтвердила свій високий статус і потенціал, знову завоював право представляти свою країну на міжнародній арені.

У підсумку, команда з Калінінграда зайняла шосте місце в загальнокомандному заліку.