Спортсменка з Владивостока перемогла на Кубку Москви з бодібілдингу

Ксенія Богданова (по центру). Фото: Фото BBI (Сергій Марков)

Бронзовий призер Олімпії 2016, майстер спорту з бодіфітнесу з Владивостока Ксенія Богданова стала переможницею в категорії +168 см і другий в абсолютке на Відкритому кубку Москви, повідомляє ІА PrimaMedia.

У минулому році тренер приморській мережі спортклубів Master Gym Ксенія Богданова підкорила Olympia Amateur, посівши третє місце, стала фіналісткою Чемпіонату Світу, який проходив у Польщі. Крім того, Ксенія є віце-чемпіоном Відкритого чемпіонату з бодібілдингу Південного ФО "Самсон-40" і абсолютною чемпіонкою ДФО з бодіфітнесу.

Ця серія завоювань на помості продовжилися новими перемогами.

Ця серія завоювань на помості продовжилися новими перемогами

Переможниці Кубка Москви. Ксенія Богданова - в синьому купальнику. Фото: Фото BBI (Сергій Марков)

У Москві на вихідних пройшов Відкритий кубок, в якому приморська спортсменка отримала нагороду. У категорії більше 168 см поряд з нею за призові місця виступили 18 спортсменок. Однак Ксенія Богданова стала кращою. В абсолютній категорії вона стала другою.

- До цього сезону я почала підготовку відразу, як закінчився минулий. Після Чемпіонату Світу дала собі кілька днів перепочинку і знову на режим. Дієта була сувора. Наріжний камінь всієї підготовки - її дотримання. Якщо не врахований кожен грам, дива не чекай. Я противник дієт, і принцип "їж білка скільки влізе" теж не сприймаю. На Відкритому Кубку Москви я вперше. Порадував рівень спортсменів, багато гідних. Організація теж на рівні. Спасибі Федерації бодібілдингу Москви, дуже приємно тепер бути її спортсменом.

Бодібілдери - недовірливі хлопці, тому планами ділитися не люблять. Бо форму треба не тільки довести, але ще і довезти до місця виступу. У планах на майбутнє ще близько чотирьох стартів і Відкритий Кубок Росії 20-24 квітня в Краснодарі. Тепер і чемпіонство зобов'язує, і місто цей я дуже люблю. Побачуся нарешті з Владивостоцького спортсменками, так що поїздка обіцяє бути теплою в усіх відношеннях: задоволення від самого виступу, рідні серцю землячки і краснодарський клімат, - поділилася спортсменка.