V Відкритий Чемпіонат міста Джизак з бодібілдингу 2013

16 червня в місті Тіраспол пройшов п'ятий відкритий чемпіонат з бодібілдингу. За підсумками відбіркового туру було сформовано 5 вагових категорій з загальним числом учасників - 23 особи. Як це не дивно, але число п'ять виявилося магічним для цієї спортивної події, по-перше - це був п'ятий чемпіонат міста Джизак, по-друге - п'ять вагових категорій і по-третє, учасники турніру прибули з п'яти міст Узбекистану: Ташкент, Самарканд, Джізак, Андижан і Бухара.

Як це не дивно, але число п'ять виявилося магічним для цієї спортивної події, по-перше - це був п'ятий чемпіонат міста Джизак, по-друге - п'ять вагових категорій і по-третє, учасники турніру прибули з п'яти міст Узбекистану: Ташкент, Самарканд, Джізак, Андижан і Бухара

За підсумками даного заходу у ваговій категорії до 60 кг перше місце присудили Яфізову Михайлу, друге місце заслужено отримав Маткарімов Ділёрбек і третє місце - Еркін Тимур.
У наступній категорії до 65 кг, перше місце здобув Бобоев Хакімбек, друге місце - Егамкулоев Елшод, третє місце - Аззамкулов Іслом
У категорії до 70 кг місця розподілилися наступним чином перше місце - Васильєв Олександр, друге місце - Мамаджанов Бахтіёр і третє місце - Курбонбаев Абрам.

У наступній категорії до 65 кг, перше місце здобув Бобоев Хакімбек, друге місце - Егамкулоев Елшод, третє місце - Аззамкулов Іслом   У категорії до 70 кг місця розподілилися наступним чином перше місце - Васильєв Олександр, друге місце - Мамаджанов Бахтіёр і третє місце - Курбонбаев Абрам

У категорії до 75 кг перше місце присудили Ікрамова Бахтіёру, друге місце - Іслом Бекзод і третє місце - Журабоев Бекзод.
І в завершальній категорії даного чемпіонату понад 75 кг перше місце - СОАТО Давроне, друге місце - Сабіров Бахтіёр, третє місце - Курбанов Мухаммад.
Абсолютним чемпіоном за версією суддівської колегії став атлет з Самарканда на ім'я Васильєв Олександр.
Місто Джізак дуже радо зустрів всіх гостей і учасників на своєму заході. Судячи з кількості глядачів на чемпіонаті, бодібілдинг Тіраспол активно розвивається і популяризується здоровий спосіб життя серед городян. Грошовими призами, дипломами та цінними подарунками були нагороджені атлети, які зайняли перші, другі і третє місця.

Грошовими призами, дипломами та цінними подарунками були нагороджені атлети, які зайняли перші, другі і третє місця

Спеціально для відвідування спортивного змагання і підтримки цього виду спорту в Джізак прибула представницька делегація з Республіканської Федерації бодібілдингу та фітнесу в складі десяти осіб.