Відео з кубка Москви з бодібілдингу 2011 Доставка + результати

Опубліковано 22 квітня 2011 у рубриці Новини бодібілдингу

16 квітня 2011 відбувся кубок Москви з бодібілдингу 16 квітня 2011 відбувся кубок Москви з бодібілдингу. Це змагання часто відвідують не тільки Російські спортсмени, а й зарубіжні бодібілдери. Колись з перемоги на кубку Москви починав свою кар'єру восьмикратний Містер Олімпія Ронні Колеман , Тому після цієї перемоги він регулярно відвідував нашу столицю порадувати його Російських фанатів і заробити природно. Цього року основною інтригою конкурсу був прихід відомого Російського стронгмена Михайла Сідоричева, про який можна прочитати в попередній статті .

Що ж було нового в цьому конкурсі крім виступу відомого в Росії стронгмена? Цього разу проводив турнір новий президент московської федерації бодібілдингу та фітнесу - Олег Макшанцев.

Програма змагань складалася з 3 частин, так як категорій, в яких змагаються спортсмени, було багато. Перша частина починалася в 12 частин - в ній виступали юніори, жінки в 3 категоріях (категорія до 163 см, категорія після 163 см і «Міс Бікіні»), чоловіки в категорії фітнес і в категорії класичний бодібілдинг.

Друга частина програми відкривалася фіналом конкурсу Міс Бікіні. Після цього жінки виступали ще в 5 категоріях і чоловіки 6 (Бодібілдинг до 80, 85, 90, 100, понад 100 кг і абсолютна категорія).

Закриття змагань та нагородження переможців було в 3 частини, яка починалася о 22:00. З приводу інтриги чемпіонату. У найпрестижнішій категорії понад 100 кілограм змагалися ветеран Російського бодібілдингу Дмитро Голубочкін і стронгмен Михайло Сидоровичу. В результаті Голубочкін отримав 3 місце, Сидоровичу друге, а переміг Олексій Тронов, який потім став переможцем в абсолютній категорії.

З приводу відео. Першим йде зважування перед кубком Москви, далі довільна програма Михайла Сідоричева, і останнім відео колаж з виступів на кубку Москви. Все найцікавіше там є, так що дивимося.