На чемпіонаті світу з самбо України завоювала 11 медалей

Збірна України з самбо

У столиці Румунії - Бухаресті завершився чемпіонат світу зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків і жінок.

У підсумку, збірна України завоювала 11 комплектів нагород, серед яких дві золоті, чотири срібні та п'ять бронзових нагород.

"Золото" взяли Владислав Руднєв (до 74 кг) і Анатолій Волошин (до 100 кг) в рамках правил бойового самбо. У цій же категорії срібні медалі завоювали Олександр Воропаєв (до 57 кг), Андрій Кучеренко (до 62 кг) і збірна України в командній першості. "Бронзу" завоював Размик Тоноян (від 100 кг).

У категорії спортивного самбо "срібло" в активі у Анастасії Шевченко (до 60 кг), Олени Сайко (до 64 кг), а бронзові нагороди завоювали Наталія Смаль (до 72 кг), Галина Ковальська (до 80 кг), Анастасія Сапсай (від 80 кг) і Дмитро Евдошенко (до 62 кг).

У командному заліку "срібний" кубок - в активі збірної України з бойового самбо, яка завоювала дві золоті, дві срібні та одну бронзову медаль.

А виграли загальнокомандний медальний залік ЧС російські самбісти, в активі у яких 15 золотих, чотири срібні та п'ять бронзових медалей.