Три богатирі

12 лютого в місті Єкатеринбурзі пройшла відкрита першість Росії серед юніорів з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи (бенчпрессу) за версією IPA, на якому успішно виступили студенти нашої академії.

Так, чемпіоном змагання в пауерліфтингу, набравши в сумі 430 кг, став Сергій Колчин (604 гр.). Чемпіоном, але вже в бенчпрессе, витиснувши 155 кг і виконавши тим самим норматив майстра спорту, став студент 602 групи Іван Нестеренко.

Він же, тільки на два тижні раніше, в рамках відкритої першості УралФО з таким же результатом став майстром спорту і за версією AWPC Він же, тільки на два тижні раніше, в рамках відкритої першості УралФО з таким же результатом став майстром спорту і за версією AWPC. На цьому ж турнірі виконав норматив кандидата в майстри спорту в бенчпрессе за версією AWPC Іван Смоляр (508 група).

Всі три наших богатиря на знімку. Залишається додати, що всі троє займалися в тренажерному залі нашої академії.