«Автомобіліст» вдома переміг ярославський «Локомотив», відігравши три шайби за один період

У третьому періоді наша команда продемонструвала справжній уральський характер, відігравши три шайби

Тільки що на льоду «уральців» завершився хокейний матч між єкатеринбурзький «Автомобіліст» і ярославським "Локомотивом». У впертій боротьбі наша команда зуміла вирвати перемогу в овертаймі - 5: 4.

Протягом більшої частини матчу «Автомобіліст» програвав. Перший період завершився з рахунком 2: 1 на користь гостей. Друга двадцятихвилинка і зовсім стала розгромної для нашої команди. За 13 секунд до кінця другого періоду «залізничник» Степан Санніков забив у верхній кут наших воріт, оформивши дубль. У роздягальню наш клуб пішов за рахунку 4: 1.

У третьому періоді «Автомобіліст» зумів продемонструвати справжній уральський характер. Завдяки Франсісу Паре, який оформив дубль, наша команда відіграла в третьому періоді відразу дві шайби. А за п'ять хвилин до кінця основного часу Анатолій Голишев і зовсім зрівняв рахунок, опинившись у потрібний час біля п'ятачка - 4: 4.

Результат зустрічі зважився в овертаймі. Перемогу нашій команді приніс гол Дена Секстон - 5: 4.

Елемент video не підтримується у вашому браузером.

До сьогоднішньої поразки в матчі з нашим клубом на рахунку «залізничників» було накопичено шість перемог у дев'яти матчах, «Локомотив» займає друге місце на Заході КХЛ. Очолює ж конференцію Захід фінський «Йокеріт», який «Автомобіліст» нещодавно обіграв всуху .

Текст: Євген СТОЯНОВ
Відео: Юлія ЗАБАЙЛОВІЧ / E1.RU