«Урал» обіграв «Нафтохімік» і вийшов в 1/8 фіналу Кубка Росії з футболу

Господарі намагалися відігратися в кінці другого тайму, але їм не вдалося

Сьогодні в Нижньокамську пройшла 1/16 фіналу Кубка Росії з футболу. «Урал» здобув перемогу над «Нафтохіміком» з рахунком 3: 2 і вийшов в наступний тур.

У «Уралі» відзначилися Юрій Бавин і Ілля Жігулёв, а ще один м'яч провів у власні ворота захисник «Нафтохіміка» Сергій Морозов.

У другому таймі Нижнєкамська команда зібралася і спробувала відігратися. На 63-й хвилині, Олексій Бабир просто заштовхав перший м'яч в сітку воріт «Уралу». Другий гол «Нафтохіміка» приніс Сергій Морозов. Він скоротив відставання, забивши головою після розіграшу кутового. Кінцівка була спекотною, уральці насилу рятували свої ворота, але зрівняти рахунок господарям так і не вдалося.

Підсумок: в 1/8 фіналу Кубка Росії виходить саме «Урал». У суботу він здобув довгоочікувану, другу за весь сезон перемогу, здолавши красноярський "Єнісей" .