Як Ломаченко, Усик і Гвоздик запалювали за «Українських Отаманів»

1. «Він чудовий боксер, а веде себе як клоун». Головний Хейтер Ломаченко

WSB стала хорошою сходинкою для наших чемпіонів перед переходом в професійний бокс.

У своєму першому сезоні в WSB «Українським Отаманам» вдалося зібрати реально потужний склад: Усик, Ломаченко, Гвоздик, Беринчик та інші. Василь і Олександр взагалі виграли в тому сезоні всі свої бої, але цього для загальної перемоги не вистачило. У фіналі українці дуже спірно програли «Астана Арланса» в додатковому поєдинку.

Боксер української команди Ростислав Архипенко та боксер казахської команди, Руслан Мирсатаев, за картками суддів звели поєдинок в нічию з рахунком 48:46, 46:48, 47:47. Але замість нічиї роздільним рішенням, яка була зафіксована на картках, перемогу присудили казахському боксеру.

Найбільш поширена думка - українців засудили, бо фінал проходив у Казахстані. За це Києву віддали право на проведення фіналу четвертого сезону.

Крутих поєдинків протягом усього сезону вистачало:

Ломаченко проти британця Максвелла. Наочний приклад того, чому Василь вважався кращим боксером в любителях.

Один з багатьох яскравих боїв Усика в тому сезоні - бою проти німця Еріка Бречліна.

Це була справжня Заруба. Гвоздик проти іранця Ехсана Рузбахані, який виступав за команду Казахстану.

Усик проти британця Джойса. Цією перемогою він вивів українську команду до чвертьфіналу WSB.

А ось потужний нокаут вже в 1/4 фіналу. Гвоздик переміг Володимира Челес з Азербайджану.

На любительському рингу Ломаченко програв тільки один бій в фіналі чемпіонату світу 2007 року - Альберту Селімову. З ним же він воював в чвертьфіналі WSB.

«Він чудовий боксер, а веде себе як клоун». Головний Хейтер Ломаченко

«Лінарес - це той скальп, який мені потрібен». Ломаченко готовий до нового суперника