Україна завоювала четверту медаль на чемпіонаті світу з боротьби

цею материал Доступний по-русски

Борець греко-римського стилю Ленур Теміров завоював бронзу світової першості.

Борець греко-римського стилю Ленур Теміров завоював бронзу світової першості

Ленур Теміров / ukrwrestling.com

У змаганнях у ваговій категорії до 63 кг Теміров за вихід в золотий фінал поступився бронзовому призеру Олімпійських ігор 2016 узбеку Ельмурату Тасмурадову (3: 4). В "бронзової сутичці" українець зійшовся з китайцем Ербату Туо і здобув впевнену перемогу з рахунком 3: 1. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Ця медаль стала четвертою для збірної України на турнірі в Будапешті. До цього Алла Черкасова завоювала золото, а Юлія Ткач (до 62 кг) і Оксана Лівач (до 50 кг) стали бронзовими призерами змагань.

Відзначимо, що сьогодні в золотий фінал чемпіонату світу вийшов лідер українських борців греко-римського стилю Жан Беленюк.