Борна Чиліч обіграв Роджера Федерера у фіналі турніру в Галле

1. Орфографічна помилка в тексті:

24 червня 2018, 17:11 Переглядiв: 24 червня 2018, 17:11 Переглядiв:   Чиліч з трофеєм

Чиліч з трофеєм. Фото AFP.

Швейцарець Роджер Федерер у фіналі турніру в Галле поступився хорвату Борна Чорич з рахунком - 6: 7 (6: 8), 6: 3, 2: 6. Тенісисти провели на корті 2 години 6 хвилин. 36-річний уродженець Базеля, який очолює рейтинг АТР, виконав 12 подач навиліт, допустив одну подвійну помилку, реалізував один брейк-пойнт з чотирьох і програв два гейми на своїй подачі. Борна зробив 11 ейсів і обійшовся без подвійних.

Для 21-річного Чорич, який розташовується на 34-й позиції в чоловічий табелі про ранги, цей титул став другим у кар'єрі і першим в нинішньому сезоні. Федерер не зміг завоювати свій 99-й трофей.

Для 36-річного уродженця Базеля, який очолює рейтинг АТР, ця поразка стала першою в матчах на траві з 14 червня 2017 року, коли він поступився в Штутгарті німцеві Томмі Хаасу. З тих пір Федерер здобув 20 перемог на траві поспіль.

Всього Федерер за кар'єру здобув 172 перемоги на траві, а поразка від Чорич стало для нього 25-м у всіх матчах на цьому покритті.

Для Борна Чорич титул в Галле став другим на змаганнях АТР-туру в кар'єрі і перший в поточному сезоні.

Раніше ми писали, що екс-перша ракетка світу німець Борис Беккер намагається використовувати дипломатичний імунітет , Щоб зупинити процедуру банкрутства, запущену в його відношенні в Великобританії.

Беккер в Європейському Союзі становить Центральноафриканської Республіки (одну з найбідніших країн світу).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У фіналі турніру в Галле Чорич перервав серію Федерера з 20 перемог на траві". інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"