Слов'янський бог переміг Одіна в серії пенальті

Фото: ЧТК   Перший матч в місті Млада Болеслав італійці виграли з мінімальним рахунком 1: 0 Фото: ЧТК Перший матч в місті Млада Болеслав італійці виграли з мінімальним рахунком 1: 0. Тренер Зденек Щасний знав стиль гри суперника досконально: «Вони грають від оборони, їх традиційний стиль - контратаки. Їх гра хвилеподібно: то притиснуть суперника, то знову відійдуть в оборону, зміцнять тили і вичікують. Грати з ними у відкритий футбол означає заздалегідь приректи себе на поразку ».

Італійці таки дочекалися. Гола в свої ворота. На третій хвилині доданого часу Томаш Седлачек скористався плутаниною біля воріт господарів, першим встиг до відскочив м'ячу і забив його під поперечину - 0: 1. Додатковий час успіху жодній з команд не принесло, і настала черга футбольної лотереї - післяматчевих пенальті, п'ять разів по 11 метрів. Всього 55 метрів, що відокремлюють сльози відчаю від посмішок Гуинплена. Той же Седлачек в п'ятій серії приніс чеській команді перемогу. ФК Млада Болеслав став першим чеським клубом, який, починаючи з 1974 року, зміг виграти на землі, яка з космосу нагадує чобіт.

Фото: ЧТК   Матч «Спарти» в Оденсе не транслювати жоден телеканал Фото: ЧТК Матч «Спарти» в Оденсе не транслювати жоден телеканал. Навряд чи тільки тому, що дорого. «Спарта» в цьому сезоні показує нудну гру, приправлену хіба що нацистськими вітаннями та стусанами суддям і телеоператорам. Результат 0: 0, той же, що був і в першому матчі в Празі, вгадувався легко. Коментує захисник Міхал Кадлец:

«Зрозуміло, виліт з Кубка УЄФА нам би вболівальники не пробачили. У першому таймі ми були краще, у другому - господарі. Ну а потім пенальті, лотерея. Поштулка два удари відбив, ще один удар пройшов повз ворота, і ми нарешті виграли. Слава Богу, що все добре закінчилося ».

Не знаю, що заважало «танцюристам» з «Спарти» грати добре. Зате знаю, хто їм допоміг. У майстерність гравців «Спарти» вже давно не віриться, тому висновок напрошується сам собою: допоміг саме Той, Кого згадав всує Кадлец в кінці свого післяматчевого інтерв'ю. У другому таймі футболісти з міста, назва якого перекладається як «святилище Одіна», притиснули «спартанців» до воріт, але забити так і не змогли. Той, Кого згадав Кадлец, виявився сильнішим Верховного бога вікінгів.

Жеребкування наступної стадії Кубка УЄФА відбудеться в прийдешній вівторок.