Сьомін: Локомотив переміг Анжи за рахунок якісної гри в пас у другому таймі :: newsrbc.ru

|

МОСКВА, 26 серпня МОСКВА, 26 серпня. / ТАСС /. Футболісти Локомотива перемогли Анжи в матчі п'ятого туру Російської Прем'єр-ліги (РПЛ) за рахунок якісної гри в пас у другому таймі. Про це на прес-конференції заявив головний тренер залізничників Юрій Сьомін.

Локомотив здобув перемогу над махачкалінський Анжи з рахунком 2: 1. Зустріч пройшла на РЖД-Арені в Москві.

Два різних тайми, якщо в першому ми грали повільно, то в другому підвищили швидкість. Зазначу хороші далекі передачі в вільні зони, на мій погляд, це принесло свої плоди, і за рахунок цього фактора якісного пасу в другому таймі ми і виграли, - сказав Сьомін.

Дивіться також

Адієв: ФК Анжи програв Локомотиву через банальні помилок в обороні

Гол Смолова приніс перемогу Локомотиву в матчі чемпіонату Росії з футболу з Анжи

Не можна так просто взяти і прибрати проблеми всього футболу, коли в обороні (у суперника) знаходиться 10 осіб. Такі проблеми є у всіх, в тому числі у Барселони. І в таких іграх все зазвичай йде до першого гола. Якщо говорити про панацею в таких випадках, то напевно треба проявляти більше агресії, і ми багато працюємо в цьому напрямку, але виходить поки що далеко не всі, - додав Сьомін.

РПЛ потребує системи відеоповторів

В кінці матчу в ворота Локомотива був призначений пенальті, який реалізував Владислав Кулик. Чесно кажучи, вже не хочеться обговорювати це суддівство. Я давно говорив про те, що наш чемпіонат потребує системи відеоповторів. Те ж саме говорили і президент Краснодара (Сергій Галицький), колеги з Тули (тульського Арсеналу), - зазначив тренер Локомотива.

Ми не дорахувалися очок в Оренбурзі, в Уфі у нас не зарахували чистий гол. Кожен тренер зараз за те, щоб гра була об'єктивна. Чому це не робиться? Задайте це питання при мені керівнику ліги, - додав Сьомін.

У турнірній таблиці Локомотив займає п'яте місце, набравши вісім очок. Анжи з трьома очками йде 15-м. У наступному турі Локомотив в гостях зіграє з Краснодаром, Анжи також на виїзді проведе матч проти самарських Крил Рад. Обидві зустрічі пройдуть 1 вересня.