Металіст-Динамо Бухарест. Харків'яни перемагають і потрапляють в Лігу Європи. Відео голів

1. Ліга Європи. Металіст-Дніпро Бх. Голи (відео):
  2. Дивіться також:

Харківський «Металіст», обігравши в другому матчі бухарестське «Динамо» з рахунком 2: 1, пробився слідом за дніпропетровцями в Лігу Європи.

Рахунок на 29й хвилині відкрив Бланко. На 52й хвилині Куртян зрівняв рахунок. Однак на 61й хвилині Крістальдо забив другий гол своєї команди, тим самим знявши всі питання про переможця цього протистояння.

Нагадаємо, що в першому матчі харків'яни виграли на виїзді з рахунком 0: 2.

А сьогодні відбудеться жеребкування групової стадії Ліги Європи і українські клуби, «Дніпро» і «Металіст», дізнаються своїх суперників.

Ліга Європи. Металіст-Дніпро Бх. Голи (відео):

На жаль, відео недоступне

Дивіться також:

УПЛ 4-й тур. «Шахтар» - «Динамо». Гірники знову перемагають. Вид ...

У Донецьку на стадіоні «Донбас-Арена» закінчився центральний матч 4-го туру чемпіонату України «Шахтар» - «Динамо». З великою впевненістю перемогли гірники, які виграли у киян з рахунком 3: 1.
Голи за «Шахтар» забили Даріо Срна на 2-й хвилині, Едуардо да Сілва на 52-й і Алекс Тейшейра на 84-й хвилині матчу. У складі «Динамо» на 8-й хвилині відзначився Юнес Беланда.
За «Шахтар» в сьогоднішньому матчі грали такі гравці: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук (Соболь, 82), Хюбшман, Гречишкін (Едуардо, 46), Тейшейра, Коста (Фред, 73), Тайсон, Луїс Адріано.
Що ж стосується «Динамо», то за ..... Читати новину ...