"Динамо" - "Динамо" Бх - 3: 1. контрольний матч

"Динамо" - "Динамо" Бх - 3: 1, fcdynamo.kiev.ua

У завершальний день першого зимового тренувального збору в Марбельї київське «Динамо» провело контрольний матч з «Динамо» бухарестським, який став першим в історії між клубами.

Гра почалася незвично рано, о 11:15 за місцевим часом, причому ще й стартувала на 15 хвилин раніше часу, запланованого напередодні.

Пов'язано це було з тим, що вже сьогодні наша команда на кілька днів повернеться додому, щоб побачитися з рідними, відпочити і набратися сил перед другим збором.

Нагадаємо, ще вчора вдень «біло-сині» зіграли другий контрольний матч - проти пловдівського «Локомотива» (2: 0). Між цими іграми не минуло й доби, а тому в сьогоднішній зустрічі з перших хвилин грали ті гравці, які вчора отримали менше ігрового часу.

Місце у воротах зайняв капітан «Динамо» Олександр Шовковський, праворуч в обороні грав повернувся в лад Данило Сілва, ліворуч - Андрій Цуріков, пару центрбеків склали Євген Хачеріді та Віталійс Ягодінскіс. У центрі півзахисту розташувалися Огнен Вукревіч, Мігел і Денис Гармаш. На вістрі атаки діяв Дьємерсі Мбокані, а по краях - Андрій Ярмоленко (праворуч) і Артем Кравець (зліва).

Початок зустрічі команди провели в досить активному темпі. М'яч практично не затримувався в центрі поля. Але до реальних можливостей відкрити рахунок справа доходила рідко. Ближче до середини тайму наші тренери раз у раз своїми підказками стали закликати своїх підопічних йти в пресинг, грати щільніше зі своїми гравцями, активніше атакувати, шукати вільні зони.

Динамівці Бухареста дисципліновано оборонялися, розриви між лініями у них були мінімальні, і «біло-синім» для того, щоб розкрити таку оборону, потрібно було діяти або швидше опонентів, або шукати нестандартні ходи і рішення в атаці. Активно підключалися до атак на своїх флангах крайні захисники - Данило Сілва і Цуріков.

Наявність в центрі поля орієнтованого на оборону Вукоєвича кілька розвантажило від оборонних функцій і дозволило грати більше на атаку Мігель і Гармашу, через яких будувалося більшість атак. Однак їх паси часто не доходили до адресата і перехоплювалися румунськими футболістами.

До слова, ті, як і гравці іншої румунської команди, з якою «Динамо» зустрічалося декількома днями раніше, «Стяуа», діяли досить жорстко, і, незважаючи на товариський статус матчу, часом йшли в ризиковані стики, внаслідок чого арбітру часто доводилося переривати зустріч, фіксуючи порушення правил.

Що стосується атакуючих дій команди з Бухареста, можна згадати лише нетривалий сплеск активності в період з 35-ї по 40-у хвилини, найнебезпечнішим моментом якого став несильний удар Матея з меж штрафного, з яким без проблем впорався Шовковський.

У перерві Олег Блохін провів три заміни, змінивши воротаря і двох захисників: Максим Коваль, Александар Драгович і Євген Макаренко вийшли замість Шовковського, Ягодінскіс і Цурикова відповідно.

Ледве розпочалася друга половина зустрічі, як «біло-сині» вийшли вперед. На третій хвилині тайму Макаренко з лівого флангу з глибини виконав діагональну передачу в штрафну. На п'ятачку воротарського Гармаш випередив Григоре, одним дотиком прийняв м'яч, а другим розстріляв ворота румунської команди.

Незабаром наші футболісти організували і другий гол. Що вийшов першим на заміну вже по ходу другого тайму Юнес Беланда з лівого флангу подав у воротарський майданчик, де Мбокані перестрибнув двох захисників і головою переправив м'яч у ворота.

При цьому Юнес на те, щоб зробити результативний пас, знадобилося навіть ще менше часу на полі, ніж Макаренко.

Румуни могли скоротити різницю в рахунку на 61-й хвилині, але спочатку прорвався до воріт нашої команди форвард «червоних» програв дуель Максиму Ковалю, а потім після подачі кутового Чикота з кута воротарського примудрився не влучити у ворота.

Повністю змінивши склад, «біло-сині» довели рахунок до розгромного. Змінник Белград невдало зреагував на щільний удар Сидорчука з лінії штрафного, відбивши м'яч прямо перед собою. Ще гірше зіграв захисник румунів Укр - від його ноги м'яч відскочив до Джермейну Ленса, який спокійно відправив м'яч у порожні ворота - 3: 0.

За 10 хвилин до закінчення зустрічі прорвав в штрафну нападника бухарестського клубу, рятуючи свої ворота збив Коваль. Пенальті реалізував Григора - 3: 1.

«Біло-сині» завершили перший збір впевненою перемогою і тепер можуть летіти до Києва з почуттям задоволення від виконаної роботи.

Всього за час збору команда Олега Блохіна провела шість контрольних матчів, в чотирьох здобула перемоги, ще дві завершилися внічию, сумарна різниця м'ячів - 13: 4.

6-й контрольний матч 1-го збору

01.02.2014. Сан Педро. Marbella Football Center. 110 глядачів

«Динамо» (Київ) - «Динамо» (Бухарест, Румунія) - 3: 1 (0: 0)

«Динамо» Київ: Шовковський (Коваль, 46), Данило Сілва (Рижук, 68), Хачеріді (Віда, 61), Ягодінскіс (Драгович, 46), Цуріков (Макаренко, 46), Вукоєвич (Аруна, 62), Мігел ( Сидорчук, 60), Гармаш (Юнес Беланда, 53), Ярмоленко (Ленс, 61), Кравець (Гусєв, 60), Мбокані (Ідейє, 62).

«Динамо» Бухарест (стартовий склад): Белград, Рус, Сербан, Григоре, Мансано, Барбуяні, Філіп, Ротару, Білинський, Чикота, Матей.

Попередження: Гармаш (49).

Голи: Гармаш (47, гольовий пас - Макаренко), Мбокані (54, гольовий пас - Юнес Беланда), Ленс (77) - Григоре (80, з пенальті).