Колишній чоловік Тетяни Буланової закликав бойкотувати фінал ЧС-2018

12:11 12.07.2018

Вчора збірна Хорватії тріумфально обіграла національну команду Англії і вийшла у фінал чемпіонату світу з футболу-2018. Основний час матчу завершився з рахунком 1: 1, однак у другому додатковому таймі хорватський футболіст Маріо Манджукич вивів свою команду вперед. У фіналі збірна Хорватії зустрінеться з французами. Історичний матч пройде 15 липня на московському стадіоні «Лужники».

Варто зазначити, що національна команда Хорватії вперше за всю історію завоювала собі місце у фіналі чемпіонату світу з футболу. Багато пораділи за збірну, так як хорватські футболісти протягом усього мундіалю показували відмінні результати. Однак знайшлися і ті, хто вважав перемогу незаслуженої. У їх числі колишній півзахисник збірної Росії Владислав Радімов. Більш того, екс-чоловік Тетяни Буланової закликав бойкотувати фінал ЧС-2018.

Більш того, екс-чоловік   Тетяни Буланової   закликав бойкотувати фінал ЧС-2018

збірна Хорватії

«Збірна Англії, забивши м'яч і пішовши в оборону, програла сама собі. Боягузтво вбиває в спорті. Ну яка Хорватія у фіналі? Здавайте квитки », - написав Радімов в своєму мікроблозі в Twitter (орфографія і пунктуація автора дані без змін. - Прим. Ред.).

Владислав Радімов дебютував у збірній Росії в 1994 році. До 1998-го провів 24 матчі, забив два голи. Знову був викликаний в збірну після п'ятирічної перерви у вересні 2003-го. Останній матч провів 16 серпня 2006 року. У 2008 році півзахисник «Зеніту» завершив кар'єру.

У 2008 році півзахисник «Зеніту» завершив кар'єру

Владислав Радімов

Нагадаємо, що на ЧС-2018 збірна Росії вперше за всю свою історію дійшла до чвертьфіналу. 7 липня наша команда програла збірній Хорватії в серії пенальті і покинула змагання за крок від півфіналу. Незважаючи на поразку, вся країна дякує російських футболістів за тріумфальний виступ і підтримує їх. Наша збірна вирішила дати вболівальникам гідну відповідь і, через менше доби після останнього матчу, влаштувала зустріч в FIFA Fan Fest в Москві . Привітати народних героїв прийшли 25 тисяч людей. Ні погодні умови, ні тиснява не стали перешкодою для фанатів: присутні скандували імена футболістів збірної і бурхливо аплодували.