Перші учасники плей-офф ЧС-2018 - Португалія Уругвай та Іспанія Росія

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

26 червня 2018, 8:21 Переглядів: 26 червня 2018, 8:21 Переглядів:   Герой і антигерой

Герой і антигерой. Куарежма забив гол-красень, а Роналду не реалізував рекордний для ЧС пенальті. Фото AFP.

На чемпіонаті світу з футболу з нервуванням визначилися перші пари 1/8 фіналу: Іспанія зіграє з Росією, Португалія з Уругваєм. Усе результати і розклад матчів ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

З НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ. Чуда для росіян не відбулося. Команда Суареса і Кавані досить легко перемогла господарів турніру, відправивши у ворота збірної Росії три м'ячі . Обидва зіркових форварда провели по голу, ще одного разу уругвайцями допоміг рикошет Дениса Черишева. Голкіпер латиноамериканців Фернардо Муслера, що вийшов в 100-й раз в футболці збірної, не пропустив в третій грі поспіль. Як підсумок, підопічні самого вікового тренера ЧС 71-річного Оскара Табареса зробили крок в 1/8 фіналу з першого місця з різницею м'ячів - 5: 0. Крім них "сухі" на ЧС тільки хорвати, ще не дограли груповий турнір. "Ми задоволені результатом, - сказав після гри Табарес. - Перевірили свої сили - і вони, як ви бачите, у нас є. Фаворити чемпіонату світу? Давайте поки натиснемо на гальма". Станіслав Черчесов особливо засмученим не виглядав: "З одного боку, погано, що програли, з іншого - такий ляпас корисна. Уругвай - команда іншого рівня. Сьогодні і швидкості були інші, і характеристики суперника".

Куди цікавішою вийшла друга гра в групі А. Збірна Єгипту, хоча і повела в рахунку завдяки точному удару Мохамеда Салаха, втримати перевагу не зуміла, пропустивши вирішальний м'яч на 95-й хвилині . Аравійців двічі в цьому матчі пробивали з пенальті, і якщо перший відбив 45-річний Ессам Ель-Хадарі, то другий виявився успішним. Для збірної Саудівської Аравії перемога над африканцями стала першою після ЧС-1994. Єгипет же після двох матчів у фінальній стадії так і не зумів перемогти хоч раз. Навіть з Салахом в складі, який забиває у другому поєдинку поспіль і стає кращим гравцем матчу, незважаючи на невдачу своєї команди.

ХЕППІ-ЕНД. Пізно ввечері збірні Іспанії та Португалії виявляли, хто з них стане першим в групі B. "Червона фурія" завдання, здавалося, була легше - комфортно перемогти невмотивованих африканців. Але ті уперся і повели в рахунку вже на 14-й хвилині. Іско досить швидко відновив паритет, але от далі почалися проблеми. У підсумку, після ще однієї ляпаси марокканців у вигляді голу Ель-Несірі, Іспанія зрівняла лише на 93-й, виручалочка аспасиев .

Шанси на вихід з групи були і у Ірану: необхідно було засмутити португальців. З огляду на невдалу традицію в поєдинках з європейцями (жодної перемоги), сподіватися доводилося на фарт і наставника Карлуша Кейруша, який знає суперників-співвітчизників як облуплених. Протистояти фавориту вдавалося аж до 45-ї хвилини, поки своє слово не сказав Рікарду Куарежма, що послав м'яч у дальню "дев'ять" так, як уміє тільки він. Це був перший гол 34-річного футболіста на мундіалях. Гра могла завершитися ще на початку другого тайму, але рекордний для мундіалі 19-й пенальті, поставлений знову після відеоповтору, Кріштіану Роналду не реалізував. Зате свій 11-метровий використовував Іран. Знову допомогла система VAR. Ось тільки часу, щоб створити сенсацію не вистачило . Хоча шанс на 95-й був дуже навіть непоганий ...

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Старт третього туру на ЧС-2018: провал Росії, валідольні кінцівки для Іспанії та Роналду". інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"