Дивитися футбол Арсенал-Тоттенхем - пряма трансляція матчу сьогодні онлайн - відео матчу live Кубок ліги - 19.12.2018 - В Кубку ліги минулого сезону «Арсенал» дійшов до фіналу

Пропонуємо вашій увазі пряму онлайн трансляцію матчу 1/4 фіналу Кубка англійської ліги сезону 2018/2019 між "Арсеналом" і "Тоттенхемом". Поєдинок відбудеться 19 грудня 2018 року, початок о 22:45 мск.

Команда Унаї Емері в останньому турі Прем'єр-ліги перервала свою безпрограшну серію. «Арсенал» грав на виїзді з «Саутгемптоном» і поступився аутсайдеру з рахунком 2: 3. Наставник зазначив на прес-конференції, що його підопічним потрібен перепочинок, щільний графік все ж позначився на функціональному стані більшості гравців основного складу.

До цього «каноніри» не програли жодного з 22 поєдинків поспіль. За цей період «Арсенал» здобув 17 перемог і п'ять матчів завершив внічию. У той же час на рідному «Емірейтс», програвши в першому поєдинку сезону «Манчестер Сіті» (0: 2), команда Емері довела свою серію без поразок до 13 матчів поспіль, десять з яких завершилося її перемогою. У тому числі в рамках АПЛ був обіграний з рахунком 4: 2 «Тоттенхем».

У тому числі в рамках АПЛ був обіграний з рахунком 4: 2 «Тоттенхем»

У Кубку Ліги минулого сезону «Арсенал» дійшов до фіналу, в якому поступився 0: 3 «Манчестер Сіті». У цьому сезоні він пройшов «Брентфорд» (3: 1) і «Блекпул» (2: 1).

для «Тоттенхема» матч останнього туру в Прем'єр-лізі теж видався непростим. Грали «шпори» на рідній арені теж з аутсайдером «Бернлі» і зуміли дотиснути суперника лише в компенсований до основного час. Таким чином, підопічні Маурісіо Почеттіно не програють в чотирьох матчах поспіль, три з яких завершилися перемогами.

В цілому ж, «Тоттенхем» програв всього одну зустріч з 11 останніх. Відзначимо, що поступилися «шпори» якраз на виїзді «Арсеналу» (2: 4).

У Кубку Ліги цього сезону «Тоттенхем» залишив за бортом турніру «Уотфорд» (нічия 2: 2 в основний час і перемога по пенальті) і обіграв «Вест Хем» (3: 1).