«Зеленого дербі» не буде. Лінус Віделль виводить «Трактор» у фінал Сходу

1. Павло Францоуз дотримав фінальний штурм Уфімцев, шедевр Лінуса Умарк виявився непотрібний, а вирішальним...
  2. Фатальний видалення Паніна
  3. Вестерлунд: «Хотіли зіграти« зелене дербі », не змогли»
Павло Францоуз дотримав фінальний штурм Уфімцев, шедевр Лінуса Умарк виявився непотрібний, а вирішальним в серії виявився фол Григорія Паніна на Віталії Кравцова - в огляді сьомого матчу півфіналу Сходу між «Трактором» і «Салават Юлаєв». Фатальний видалення Паніна

Салават Юлаєв (Уфа) - Трактор (Челябінськ) 1 - 2 (1: 1 0: 1 0: 0)

«Забудьте все, сьома гра - з нуля»

Для «Салават Юлаєв» ця семіматчевую серія - друга поспіль. У попередньому раунді Уфімцев дійшли до вирішальної гри з «Авангардом», тепер та ж історія вийшла у них і з «Трактором». По ходу півфіналу конференції команда Ерккі Вестерлунда вела в серії 3-2, проте шоста зустріч стала для «Салавата» провальною. По ходу другого періоду гості пропустили шість шайб! Три залишилися на совісті Бена Скрівенса , Потім його змінив Андрій Карєєв , Але врятувати матч Уфа, звичайно, вже не змогла.

Тренери в один голос твердили про те, що результат п'ятої гри потрібно негайно забути. А нападник «Трактора» Олексій Кручинін відважував компліменти челябінським голкіперам: «Такий спокій, якщо чесно. Просто ти розумієш, що за тобою дві стіни і будь-яка твоя помилка підчистити. Хоча багато хвалити воротарів зараз не станемо, щоб вони і далі так свою роботу робили. У вівторок в Уфі буде без питань найважливіший матч у моїй кар'єрі на даний момент. Ми дуже близькі до того, щоб створити історію для «Трактора», і ми відчуваємо, що нам це під силу ».

Перед сьомою зустріччю «Салават» опублікував мотивуючий відеоролик.

Надихаюче відео з'явилося і в соціальних мережах «Трактора».

Клуби спільно з КХЛ прийняли рішення почати гру з хвилини мовчання в зв'язку з трагедією в Кемерово.

наверх

Фатальний видалення Паніна

У порівнянні з минулим матчем змін в складі «Трактора» не сталося, а в заявці Уфімцев не виявилося Максима Гончарова - в шостій грі він отримав пошкодження. «Салават» - команда з величезним досвідом сьоме зустрічей, і нову господарі почали дуже активно. Майже відразу міг відкривати рахунок кращий бомбардир нинішнього плей-офф Лінус Умарк , Уральці дозволили йому кинути в упор, але на цей раз Павло Францоуз зумів його зупинити. А ось кілька змін по тому - не зумів. На 13-й хвилині швед прорвався до воріт «Трактора» зі своєї зони і переграв голкіпера, він набирає очки вже в сьомому матчі поспіль.

Челябінці відповіли супернику ще до перерви: свій п'ятий гол у поточному розіграші Кубка Гагаріна забив Ріхард Гюнге , Отримавши своєчасну передачу від Ніка Бейлі і пішовши від опіки. Тренерський штаб «Салавата» запросив відеоперегляд на «поза грою», але він не допоміг - арбітри ухвалили, що шайба була закинута за правилами. Відзначившись по разу, команди не зменшили темп, в наступному відрізку глядачі, як і раніше спостерігали жорсткий, видовищний хокей. «Трактор» при цьому зміг вирівняти гру, Уфімцев більше не володіли ініціативою.

Ближче до завершення другого періоду челябінці вперше в матчі отримали чисельну перевагу. Віталій Кравцов (Раніше пустив шайбу в сантиметрах від штанги) міг виходити один на один до Бену Скрівенсу , І щоб цього не сталося, Григорію Паніну довелося фолити. Гості шансом скористалися на 100%: шикарна передача Гюнге на Лінус Віделль , І той прошиває який не встиг переміститися Скрівенса.

Заграв після цього Челябінськ в відкат? Не відразу. На старті заключної двадцятихвилинки «Трактор» діяв за рахунком, але в захисті замикатися не бажав. А «Салават» включив повні оберти, біля воріт Павла Францоуза з кожною хвилиною ставало все гарячіше. Уральці насилу виходили з оборони, однак час в даному випадку грало на них. За кілька хвилин до сирени Анвар Гатіятулін взяв тайм-аут, даючи своїм гравцям перепочинок, і в підсумку уральці, незважаючи навіть на шалений тиск трибун, змогли вистояти. «Трактор» йде далі, до фіналу Східної конференції, де його вже чекає «Ак Барс».

Фотострічка: 27.03.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Салават Юлаєв» (Уфа) - «Трактор» (Челябінськ)

наверх

Вестерлунд: «Хотіли зіграти« зелене дербі », не змогли»

Ерккі Вестерлунд, головний тренер «Салават Юлаєв»:

- Я хочу побажати «Трактора» удачі в наступному раунді. Звичайно, ми хотіли зіграти «зелене дербі», але не змогли. Ми повинні були покращувати результат.

- Що скажете з реалізації моментів «Салавата»?

- Це була основна проблема в сезоні. Ми не змогли прорватися до воріт. Нам треба більше йти на ворота, особливо, в плей-офф.

- По ходу серії, «Трактор» називали тренерської командою, можете сказати, що ви це протистояння Гатіятуліну програли?

- Погоджуся, «Трактор» дуже тренерська команда. У них хороший тренер. За своїй команді можу сказати, що ми не вчилися по ходу сезону на своїх помилках.

- Хотіли б ви продовжити роботу з клубом?

- Це поки відкрите питання, я не знаю що думає про це клуб і сам не знаю. Я хочу сказати спасибі всім нашим фанатам, вони дуже допомагали нам по ходу сезону. Також хочу сказати спасибі всім керівництву організації за підтримку, зокрема, в листопаді. Нас все підтримували, особливо Тагір Ібрагімов - генеральний директор клубу, і глава Башкортостану.

Анвар Гатіятулін, головний тренер «Трактора»:

- Від імені клубу, від імені міста хотів би висловити слова на адресу потерпілих від трагедії. Навіть слова складно підібрати. Що стосується гри, хлопці старалися, хотіли перемогти. Нам це вдалося. Хотів би подякувати суперника, особисто я придбав величезний досвід. Гарна, цікава серія.