Начебто і боролися, але програли: «Урал» з розгромним рахунком поступився в гостях «Зеніту»

«Урал» першим забив у матчі з «Зенітом», але господарі відповіли чотирма голами

Для «Уралу» «Зеніт» дуже незручний суперник: нашим хлопцям в 12 поєдинках вдалося добути лише дві нічиї, а в інших - ураження. Але це все передматчеві розклади, оскільки в першій же атаці «Урал» зумів забити! Спочатку Бікфалві хитро віддав пас уздовж штрафного, потім пішла пара обманних фінтів від гравця нашої команди, потім - спроба вдарити, але захисник «Зеніту» вибив точно на Бавіна, який вже переправив м'яч на ворота.

Ільїн був зобов'язаний забивати другий гол вже через кілька хвилин: воротар «Зеніту» Луньов просто викотив йому м'яч під удар, але Володимир пробив погано і поруч зі штангою. «Зеніт» ж свої моменти втрачати не став: за десять наступних хвилин матчу пітерці забили двічі. Спочатку після передачі Єрохіна відзначився Дріуссі, а потім і сам Олександр Єрохін точно вдарив головою. Так що до 16-й хвилині рахунок був уже на користь господарів - 2: 1. Втім, другий гол чомусь записали на Дріуссі, який, до речі, був у положенні «поза грою». Абсолютно незрозуміло, як цього не побачив суддя.

Якийсь час «Уралу» знадобилося, щоб прийти в себе. Моменти при стандартах були у Бікфалві та Димитрова. Але куди небезпечніше діяли господарі: Єрохін був зобов'язаний забивати, але м'яч потрапив йому в коліно, а потім полетів вище воріт.

На початку другого тайму обидві команди грали без моментів. До 59-й хвилині Парфьонов вирішив провести першу заміну: замість Аратора на поле вийшов Ель Кабір. І буквально першим же дотиком він зробив класну передачу, але Димитров пробив повз ворота.

Надалі було багато боротьби. Але потім відзначився Артем Дзюба: спочатку він пустив по правому флангу Дріуссі, потім отримав від нього зворотний передачу, відправивши м'яч у ворота - 3: 1. Крапку ж поставив Паредес, який класно пробив зі штрафного. Відзначимо, що сфолив Євсєєв, який за кілька хвилин до цього вийшов на поле.

Поки «Урал» набрав лише одне очко в чотирьох матчах - його вдалося добути в поєдинку з «Динамо» . І начебто наша команда намагається, часом грає навіть симпатично, але тільки результату немає. Цікаво, скільки буде терпіти такий стан справ керівництво «Уралу».