У Барнаулі відроджується дитячий дворовий хокей

Напередодні в крайовій столиці стартував дитячий турнір з дворового хокею «Кубок дружби». У ньому беруть участь вихованці 2009 - 2010 рр. народження.

Ініціаторами та організаторами «Кубка дружби» виступили Льодовий палац спорту «Динамо», Барнаульская федерація хокею з шайбою і будівельна компанія «Житлова ініціатива».

Турнір є відкритим і в ньому можуть взяти участь команди з будь-яких міст і районів Алтайського краю.

До речі, на першому етапі змагань хлопці вже провели кілька матчів. Натхненні недавнім олімпійським золотом «Червоної машини» юні хокеїсти так само завзято демонстрували свої навички та техніку. У першій зустрічі між командами «Алтай» і «Метеор» (мікрорайон «Петровський») гра вийшла дуже динамічна і наполеглива. Хокеїсти «Алтаю» з перших хвилин пішли в атаку, але «Метеор» прекрасно оборонявся. В результаті напружених 60 хвилин - рахунок на табло виявився 3-1 на користь «Алтаю».

Друга зустріч першого туру між командами «Олександр Невський» та «Рубін» обіцяла бути дуже цікавою та інтригуючою, адже на чолі обох команд стоять колишні одноклубники з команди майстрів «Мотор»: наставник «Рубіна» Максим Симоненко і воротар В'ячеслав Лісовець тренер хлопців з мікрорайону «Дружний». Всупереч очікуванням, рівної гри не вийшло. Жителі півдня не дали шансу своїм суперникам і вже в першому періоді показали свій високий рівень, ведучи в рахунку 5-0. У другому і третьому відрізках характер гри не змінився. Майже всі атаки «Рубіна» завершувалися забитими шайбами, а ось хокеїстам «Олександра Невського» просто трохи не вистачило майстерності. Підсумкової рахунок 18-0, на користь підопічних Максима Симоненко.

Оцінити рівень юних хокеїстів тепер можна 7 березня, на офіційному відкритті фінального етапу турніру. Воно пройде в льодовому комплексі «Динамо» (вул. Жасминная, 3). Початок о 16:15.