Перший етап ралі-марафону «Шовковий шлях

Російський етап найдовшою гонки планети завершений! 27 липня на Красній площі відбулася церемонія урочистого нагородження тріумфаторів ралі-рейду «Шовковий шлях - 2018», Генеральним радіопартнёром якого є «Русское Радио»!

Маршрут першого етапу ралі «Шовковий шлях - 2018» проходив по територіях Астраханської, Волгоградської, Липецької і Тульської областей, а також Республіці Калмикія. Гонщики подолали понад 3500 кілометрів на найскладніших умовах, щоб дістатися до фінішу в Москві.

На грандіозній церемонії, в самому серці столиці, зібралися тисячі шанувальників автоспорту. Відкрили програму ведучі ранкового шоу «Російські перці» - Антон Юр'єв, Олексій Сігаєв і Галя Корнєва, вони представили присутнім музичний подарунок від «Русского Радио» - концерт за участю Олени Терлєєва, групи «7Б» та багатьох інших.

Після музичної програми відбулося нагородження переможців. На подіум разом з організаторами та командою «Русского Радио» першим заїхав позашляховик на чолі з пілотом «Русского Радио» - Максом Орловим. Макс дав старт врученню трофеїв і проїзду учасників через фінішну арку.

Переможцями першого етапу гонки на витривалість «Шовковий шлях» став екіпаж у складі Язіда Аль-Раджі і Тімо Готтшалька - пілот з Саудівської Аравії і штурман з Німеччини виступали на автомобілі Mini за команду X-raid. У заліку Т2 перемогу відсвяткував екіпаж Цзі Ян Ганг / Джун Сонг. Вдруге поспіль залік Т3 виграв жіночий екіпаж команди Suprotec Racing - Марія Опаріна і Таїсія Штанева, а в заліку Open 4 перемогу здобув Сергій Карякін. Трійку переможців і призерів заліку вантажівок склали екіпажі команди «КАМАЗ-майстер». Перше місце у Андрія Каргинова, другим став Айрат Мардеев, а замкнув трійку призерів Антон Шибалов.

Після церемонії нагородження учасники ралі-рейду вирушили на грандіозний гала вечеря, який відбувся в готелі «The Ritz-Carlton, Moscow». Провідні гонщики і представники найсильніших команд змогли поспілкуватися один з одним, обговорити ключові події першого етапу і підвести підсумки. Музичним супроводом вечора став дует Filatov & Karas, настрій створювали «Російські Перці», які привітали всіх учасників від імені «Русского Радио». Привітав учасників та керівник проекту «Міжнародне ралі« Шовковий шлях »Володимир Чагін:« Я хочу щиро подякувати всім, хто допоміг нам зробити цей яскраве спортивне свято: спонсорів і партнерів, уряди країн, пілотів, організаторам і всім учасникам. Ми проваджені однією метою - просувати спорт і дарувати його людям. Разом ми доб'ємося великих успіхів, разом ми сила! »- зазначив Володимир.

Перший етап завершено! Легендарний ралі-марафон повернеться вже восени в рамках другого етапу гонки на території Китаю! Команда «Русского Радио» готується продовжити унікальний проект і знову відправиться в велика пригода під назвою «Шовковий шлях»! Слідкуйте за новинами в ефірі «Русского Радио», дивіться відеоверсію «Щоденники Шовкового шляху 2018» на офіційному сайті і ютуб-каналі «Русского Радио» .