Результати всіх спортивних подій Владивостока з 4 по 10 лютого (ФОТО)

За минулі сім днів приморська столиця стала майданчиком для проведення більш десятка спортивних подій, які досить вдало завершилися для місцевих атлетів. На виїзді ж, як і минулого тижня, приморці виявилися активніше, завоювавши перемоги на змаганнях з лижних гонок, спортивної гімнастики, кікбоксингу та інших дисциплін. Про те, де і будь досягнень домоглися представники краю - наша рубрика «Перемоги тижня».

у Владивостоку

Мотокрос на льоду: третій етап відкритого Кубка Владивостока. Переможцями туру стали Степан Тюфтін, Сергій Журавльов, Іван Манишев, Олександр Жуков, Олександр Бурковський, Олександр Щеголєв, Захар Челишков і Антон Манишев.

Повні результати змагань

Хокей: фінал турніру дворових команд на Кубок голови міста. Гравці «Беркута» переграли у вирішальному матчі команду «Старт» з рахунком 4: 1.

Змішане бойове єдиноборство (ММА): чемпіонат і першість Приморського краю. Понад 70 бійців. Відбір на далекосхідні змагання. Переможцями стали владівостокцев Шаміль Дибиров, Альберт Гаджієв, Мурад Гасайніев, Шаміль Магомедов і Роман рядно. З представників Уссурійська виграли Анатолій Клименко, Владислав Шинкаренко, Ярослав Кук, Денис Подиніногін, Андрій Цой, Руслан Джафаров і Антон Трошев. Також перші місця зайняли Дмитро Бритвин (Трудове), Максим Воронюк (Находка) і Володимир Бахтін (Артем).

Грепплінг відкритий чемпіонат Владивостока. 67 борців старше 18 років. Золотими призерами змагань стали Умедулло Урофонов, Далгат Джабіль, Хачик Адабашян, Дмитро Тютюну, Євген Марков, Роман Дяченко, Костянтин Калінін і Олеся Тиунова.

Шахи: п'ятиденні міські змагання «Біла тура». 16 шкільних збірних. Як і в минулому році, перемогу здобула команда ліцею № 41 (Ілля Кулаков, Андрій Черніков, Ілля Дьомін і Алена бігунцеві). Друге місце зайняв колектив гімназії-коледжу ДВФУ, а третьою стала команда школи № 74.

Картинг: змагання дитячої «Школи картингу». 10 спортсменів від 3,5 до 6 років. Переможцем в класі «Мікро» став Михайло Коваль, другий результат показав Родіон Лужанський, а замкнув трійку лідерів Ян Жаврида.

Пейнтбол відкритий Кубок міста. Кращою стала команда «Рись», друге місце у колективу «Нова», а третіми стали гравці клубу «Аскольд».

Самбо: особисто-командна першість серед школярів. Кращий результат показали Єгор Демшин (вага 42 кг), В'ячеслав Рой (46 кг), Данило Кротик (50 кг), Савелій Рибченко (55 кг), Тимофій Крюков (60 кг), Данило Макогонов (66 кг), Ігор Бондаренко (72 кг), Олександр Гаршин (78 кг), Ілля Мішин (84 кг) і Олександр Коленніков (понад 84 кг).

Лижні гонки: відкриті крайові дитячі змагання «Юний лижник» (вільний стиль). Переможцями змагань стали Артем Васильєв (юніори, 3000 метрів), Вікторія Синенко (юніорки, 3000 метрів), Микита Дзювак (юнаки 15 років, 2000 метрів), Поліна Новікова (дівчата, 2000 метрів), Кирило Гаврилов (юнаки 12 років, 2000 метрів ), Дальфіна Рогозіна і Максим Виноградов (діти 9 років, 500 метрів), а також Софія Карпова (діти 7 років, 500 метрів).

Бокс: триденні чемпіонат і першість ДФО серед жінок, юніорок та дівчат. У поєдинках першого дня змагань перемогу здобули приморські спортсменки Марина Квас, Яна Єфімова, Євгенія Вороніна, Вікторія Піскарьова, Катерина Росла, Анна Максимова, Наталія Гу, Еліна Сорокіна, Юлія Попова, Ксенія Кім, Енежан Курбанова і Вероніка Шульга. З представниць Республіки Саха (Якутія) свої бої виграли Валентина Тиаситова, Розалія Харлампьева, Вікторія Романова, Анжеліка Одоевом і Діана Новгородова. Також перемоги добилися Анастасія Іванцова (Магаданська область) і Софія Самородіна (Сахалінська область).

Повні результати першого дня змагань

Гірськолижний спорт: відкритий чемпіонат міста, присвячений пам'яті Євгена Болдіна. Золото взяли Софія Селивончик (дівчата), Влад Березовський (юнаки), Олена Березовська (жінки-любителі), Євгенія Вірченко (жінки-спортсмени), Євген Поляков (ветерани), Роман Цацура (чоловіки-любителі) і Сергій Мерш (чоловіки-спортсмени ).

В гостях

Хокей: «Адмірал» переграв «Авангард» в Омську, піднявшись на сьоме місце в конференції «Схід» - 1: 3 (0: 1, 1: 1, 0: 1).

Футбол: «Луч-Енергія» здобув перемогу на зборах в Туреччині над командою «феронікелю» з Косово - 0: 1 (0: 1).

Лижні гонки: приморці завоювали чотири срібла першості Далекого Сходу серед юнаків та дівчат у Південно-Сахалінську, отримавши путівки в фінал Спартакіади учнів Росії. Єлизавета Шалабода з Арсеньєва (тренер Анатолій Мартиненко) стала другою в лижній гонці класичним стилем серед дівчат в спринті (1.5 км) і на дистанції 10 км. Представник Спаська-Далекого Артем Васильєв (тренер Костянтин Новіков) взяв срібло в спринтерській гонці і на дистанції 15 км серед юнаків.

Представник Спаська-Далекого Артем Васильєв (тренер Костянтин Новіков) взяв срібло в спринтерській гонці і на дистанції 15 км серед юнаків

Спортивна гімнастика: вихованці владивостоцькій ДЮСШ «Гармонія» завоювали нагороди першості ДФО в Благовєщенську. Золоті медалі командного заліку привезли в приморську столицю Анна Белан, Ангеліна Жукова, Дар'я Клементьєва, Валерія Мурашко і Аліна Пікалова. Крім того, в багатоборстві за програмою «Майстер спорту» бронзу завоювала Анна Белан (+ другі місця в опорному стрибку і вільних вправах, а також третє - у вправах на колоді), а срібло Олексій Ланка (+ два срібла в окремих видах багатоборства - кінь -мах і на брусах, а також дві бронзи у вправах на перекладині і в опорному стрибку).

Крім того, в багатоборстві за програмою «Майстер спорту» бронзу завоювала Анна Белан (+ другі місця в опорному стрибку і вільних вправах, а також третє - у вправах на колоді), а срібло Олексій Ланка (+ два срібла в окремих видах багатоборства - кінь -мах і на брусах, а також дві бронзи у вправах на перекладині і в опорному стрибку)

За програмою багатоборства «Кандидат в майстри спорту» приморські спортсменки зайняли весь п'єдестал: першою стала Валерія Мурашко, другий - Дар'я Клементьєва, третьої - Аліна Пікалова (+ чотири бронзи у вправах на колоді, у вільних вправах, в опорному стрибку і на брусах). Ангеліна Жукова також стала третьою у вправах на брусах (МС). Валерія Мурашко виграла золото у вправах на колоді і вільних вправах, а також срібло в опорному стрибку і у вправах на брусах (КМС). Уляна Шевчук посіла третє місце за програмою «Майстер спорту» на чемпіонаті ДФО, взяла срібло у вільних вправах і дві бронзові нагороди - на брусах і на колоді.

Рибальський спорт: представник Уссурійська Олександр Лоюк виграв Кубок Приморського краю в дисципліні «Блешня з льоду». Змагання пройшли на Кучеліновском водосховище в Шкотовское районі. Другим став Олександр Малашкін з Владивостока, а третє місце зайняв хабаровчанін Борис Серебряков.

Кікбоксинг: чемпіонат і першість Приморського краю в розділі «фул-контакт» в Лесозаводськ. Понад 150 учасників, відбір на далекосхідний старт. З владівостокцев перемоги добилися Сергій Логіновскіх, Святослав Писаревський, Артем Акулібаба, Ельдар Акулібаба, Ільяс Казім, Ілля Мусорін, Володимир Асєєв, Роман Тімерханов, Алішер Толіб, Олексій Барінов, Іван Морозов, Дмитро Третьяков, Віктор Марков і Ілля Разумов.

Також перші місця в своїх категоріях посіли уссурійців Володимир Кузьменко, Макар Сищиков, Микита Юшков і Марія Башкіна. З представників Лісозаводськ кращими стали Олександр Якубич, Данило Ісаков, Артем Бойко, Рустам Мавлонов, Данило Горбачов, Ілля Морозов, Денис Ларін, Сергій Шіпітко і Матвій Пожидаєв. Крім того, на найвищу сходинку п'єдесталу пошани піднялися Кирило Позняков (Заводський), Тимир Аманов і Дмитро Жаренко (Артем), Анна Полуцкая (Новопокровка), а також Антон округів і Михайло Косухін (Великий Камінь). Спеціальними призами нагороджені: Кирило Позняков, Данило Ісаков, Микита Юшков, Дмитро Чубаров ( «За кращу техніку»), пари Остап Фітц vs. Роман Тімерханов і Тимур Тимченко vs. Сергій Логіновскіх ( «За найкрасивіший бій»), Сергій Сологуб і Дмитро Рибін ( «За волю до перемоги»).

Баскетбол: «Спартак-Примор'я» переграв «Урал» в Єкатеринбурзі з рахунком 64:75 (15:12, 16:23, 13:18, 20:22).