Донецькі гірки. Як «Шахтар» і «Говерла» влаштували самий божевільний матч сезону

1. «Говерла» вирішила обійтися без орендованих гравців «Шахтаря»
  2. Здавалося, «Шахтар» серйозно налаштувався на гру
  3. Дуглас Коста забиває в ювілейному матчі
  4. Орендовані динамівці переломили хід гри
  5. Ракицький зробив результат
  6. «Говерла» - «Шахтар». Відео всіх голів

Неймовірний камбек ужгородців, дублі Гладкого і Хльобаса, вдалий вихід Коваленко - і рекорд результативності чемпіонату в підсумку.

«Говерла» вирішила обійтися без орендованих гравців «Шахтаря»

За кілька днів до гри стало відомо, що «Шахтар» дозволив своїм гравцям, що знаходяться в «Говерлі» на правах оренди, зіграти в матчі. Однак з п'яти футболістів в заявку потрапив тільки Качараба. Складно сказати, з чим пов'язана відсутність Полянського, Глушицький і особливо Гришина, регулярно грає нинішньої весни. Але виглядало все це дуже дивно. По суті, «Говерла» зіграла матч без орендованих футболістів.

Здавалося, «Шахтар» серйозно налаштувався на гру

Дебют матчу не давав засумніватися в серйозному настрої «оранжево-чорних». Було помітно, що всі гравці хотіли довести випадковість результату в Луцьку, і з перших секунд на ворота Коваля обрушився шквал атак. Складалося враження, що ми продовжуємо дивитися гру «Динамо» - «Говерла», просто футболісти переодяглися в інші футболки. Гладкий забив вже на 50-й секунді, ще два голи влетіли у ворота Коваля на проятженіі перших 20 хвилин.

Акакпо і Шимич явно провалювали другий матч поспіль, а вийшов до них на підмогу Ягодинський зовсім програвав все дуелі. Грозний зрозумів ще в першому таймі, що так справа не піде, і зняв латиша, випустивши гравця атакуючого плану - Каверіна.

Дуглас Коста забиває в ювілейному матчі

Бразильський вінгер в свої 24 роки досяг серйозної відмітки в 200 зіграних матчів за «Шахтар». Відзначити ювілей Дугласу Кості вдалося забитим голом - він вдало зіграв на добиванні після удару Марлоса в штангу. Міг самий креативний гравець «оранжево-чорних» забивати і більше, особливо запам'ятався його удар з дальньої дистанції, коли м'яч по немислимою траєкторії ледь не опустився в сітку. До речі, в цій грі бразилець грав не на рідному правому фланзі, а зліва. І виглядав досить переконливо, створивши чимало проблем Люльці.

Орендовані динамівці переломили хід гри

Після перших 20-ти хвилин гри здавалося, що єдиною інтригою залишається кількість забитих голів «Шахтарем». Але, як це часто буває, три швидких м'ячі розслабили команду Луческу: в діях футболістів з'явилося багато піжонства, кожен намагався тягнути ковдру на себе, в центрі поля була втрачена компактність, ніж регулярно почала користуватися «Говерла». До середини тайму гра вирівнялася, і моменти біля воріт П'ятова стали виникати регулярно.

За рахунку 3: 0 така гра не дивує. Але гірники продовжували так діяти, навіть пропустивши один, а потім і другий м'яч. У підсумку це перетворилося в три пропущені голи. Немислимий камбек «Говерли» зробили орендовані динамівці, у яких особливий настрій на «Шахтар» - Мякушко і Хльобас.

Ракицький зробив результат

У «Шахтаря» таємною зброєю виявився центрдефов Ярослав Ракицький. До такого повороту явно не були готові ужгородці. З перших секунд захисник почав підключатися до атак своєї команди - він і став автором гольової передачі на Гладкого, коли Олександр відкривав рахунок в матчі. А коли «Шахтар» приходив до тями після 3: 3, Ракицький забив найважливіший м'яч, повернувши впевненість команді. Звичайно, з огляду на три пропущені голи, п'ятірку поставити захиснику складно, але своїми діями в атаці чотири з плюсом він точно заслужив.

Вдалий вихід Коваленко

Вчасно зроблені заміни Луческу багато в чому визначили результат непростої гри. Луїс Адріано на свій рахунок записав гол. Але особливої ​​уваги заслуговує вихід 19-річного Віктора Коваленко. Молодий українець своїм напором і націленістю на ворота суперника зумів завести партнерів по команді. Відігравши всього 20 хвилин, йому вдалося зробити набагато більше, ніж Марлос, якого він замінив, за 70. Коваленко віддав дві гольові передачі і ледь не забив свій дебютний м'яч за дорослу команду - завадила хрестовина, яка прийняла на себе потужний постріл.

Гладкий виграє боротьбу у Луїса Адріано

За останній місяць на форвардів гірників обрушилося чимало критики. Трохи переконливіше все-таки виглядає Гладкий, що довела і сьогоднішня гра. Вийшовши в старті, українець зробив дубль вже в середині тайму. Мав ще не один шанс, але реалізація знову його підвела. У кінцівці зустрічі Гладкий заробив пенальті, але Тейшейра не дав форварду зробити хет-трик. Луїс Адріано, вийшовши на заміну, теж запоров пару моментів і зумів забити. Але в цілому, по самовіддачі і виконану роботу саме Гладкий поки виглядає переважніше. Та й статистика не бреше - в українця вона зараз краще: 11 голів в УПЛ проти 9.

«Говерла» - «Шахтар». Відео всіх голів

Дата проведення 9 травня, 14.00, «Авангард Ужгород» Голи: 0: 1 - 1 гладкий , 0: 2 - 13 Дуглас Коста , 0: 3 - 18 гладкий , 1: 3 - 41 Хльобас , 2: 3 - 47 Хльобас , 3: 3 - 54 Мякушко , 3: 4 - 64 Ракицький , 3: 5 - 76 Луїс Адріано , 3: 6 - 78 Степаненко , 3: 7 - 90, пенальті Тейшейра . Говерла - Коваль , люлька , Шимич , Акакпо ( Лухтанов , 80), Ягодинський ( Каверін , 22), Качараба , Тудос , Фещук , Райчевіч ( Трухін , 74), Мякушко , Хльобас . Шахтар - Пятов , Срна , Кривцов , Ракицький , Шевчук ( Дентіньо , 46), Степаненко , Марлос ( Коваленко , 73), Фред , Дуглас Коста ( Луїс Адріано , 58), Тейшейра , гладкий . попередження: Качараба (60), Тудос (67), Луїс Адріано (69), Ракицький (83).