7-годинний трилер на Вімблдоні побив рекорд всіх часів

На одному з найпрестижніших тенісних турнірів - Вімблдоні - зіграний півфінал, який увійшов в історію. Південноафриканець Кевін Андерсон обіграв американця Джона Ізнера. Родзинка в тому, що зустріч тривала виснажливі 6 годин і 36 хвилин.

З п'яти сетів перші три завершувалися тай-брейками, а у вирішальній п'ятій партії, де, за правилами Вімблдону, тай-брейка не існує, спортсмени не могли визначити переможця 2 години 55 хвилин.

Рахунок поєдинку - 7: 6, 6: 7, 6: 7, 6: 4, 26:24 на користь Кевіна Андерсона.

За тривалістю матч Андерсон - Изнер став другим в історії Уїмблдону після легендарної зустрічі все того ж Ізнера з французом Ніколя Маю на турнірі 2010 року. П'ятий сет тоді закінчився з рахунком 70:68 на користь Ізнера, а мужики рубалися 11 годин і 5 хвилин на протязі трьох днів, повідомляє Sports.ru .

Крім того, це найдовший півфінал в історії Уїмблдону: раніше рекорд належав Новаку Джоковичу і Хуану Мартіну дель Потро, які грали 4 години і 43 хвилини. Також це самий затяжний матч в історії Центрального корту Вімблдону (літопис турніру починається з 1877 року, а відкриття Центрального корту відбулося в 1922-м).

Це четвертий за тривалістю матч в історії тенісу і всього 13-й, який розтягнувся більше, ніж на шість годин. Відзначимо, що для Андерсона це другий марафонський матч поспіль. У чвертьфіналі він за п'ять годин обіграв Роджера Федерера з рахунком 13:11 У п'ятому сеті.

Кевін Андерсон

Через Андерсона з Ізнером інша пара півфіналістів - Рафаель Надаль і Новак Джоковіч - почали свій півфінал під закритим дахом. Незважаючи на це, вони можуть і не дограти в п'ятницю: за правилами муніципалітету, де проводиться Вімблдон, будь-які публічні заходи повинні закінчуватися о 23.00 за місцевим часом.

"Сподіваюся, це буде знаком для турнірів Великого Шолома, що пора міняти формат", - сказав Андерсон відразу після перемоги.

На US Open правила змінили давно - в п'ятому сеті існує тай-брейк. Нещодавно перебудувався і Кубок Девіса. Відкритий чемпіонат Австралії, Ролан Гаррос і Вімблдон залишаються єдиними турнірами, де вирішальні партії після 6: 6 граються до різниці в два гейми.

Кевін Андерсон вдруге в кар'єрі зіграє в фіналі турніру Великого Шолома. Вперше до вирішального поєдинку він дістався на US Open-2017, де програв Рафаелю Надалю.

як повідомляв OBOZREVATEL , "Динамо" забило 9 голів австрійському клубу.