Росія - в півфіналі МЧМ. Ми транслювали матч зі Словаччиною в прямому ефірі

Його можна переглянути.

9.15 Відмінна перемога збірної Росії - і три пропущених шайби не повинні бентежити. При такому тотальної переваги складно зберегти концентрацію до самого кінця. Молодіжка - в півфіналі, де немає ні Швеції, ні Канади. Але матч з США буде дуже непростим - і ми обов'язково його покажемо на Sports.ru.

Спасибі, що були з нами вранці четверга (так, сьогодні, якщо що, четвер). Проводьте ці святкові дні з користю. До зустрічі на наших трансляціях.

6.30 Поїхали! Вперед росія!

Альтернативна посилання - на випадок, якщо у вас виникають проблеми з переглядом трансляції.

6.25 США обігрує Чехію - 3: 1. І чекає переможця в матчі Росія - Словаччина. Другий півфінал, нагадаю, Швейцарія - Фінляндія.

6.20 До старту матчу і нашої відеотрансляції залишається 10 хвилин. Для любителів текстових квестів онлайн нагадуємо, що Олексій Дербенко чекає вас тут .

6.15 А адже канадці могли перемагати, але буліт в овертаймі не реалізували.

6.09 Складно сказати, чий виліт голосніше - канадців або шведів. «Кленові» не проходили в півфінал і в 2016-м, залишалися без медалей в 2013-му і 2014-му. У Швеції взагалі 48 перемог поспіль в групових стадіях МЧМ - і поки ця серія не перервалася.

6.03 США в третьому періоді виграє у чехів - 2: 0. У разі перемоги Росії сьогодні, схоже, нам грати з американцями. А тепер до головного: Канада вилетіла з турніру! Збірна Фінляндії виграла в овертаймі - 2: 1.

6.02 Ось наш склад на гру. У воротах - Петро Кочетков.

У воротах - Петро Кочетков

6.00 Півгодини до старту матчу зі Словаччиною.

2.31 Ну і, зрозуміло, вітаємо Казахстан з перемогою в першому матчі на виживання - 4: 3. Потрібна ще одна перемога над Данією, щоб залишитися в еліті.

2.28 Для наочності божевілля і нелогічності, що відбувається - кількість задрафтував гравців у Швейцарії і Швеції і кількість задрафтував з них в першому раунді.

Молодіжний чемпіонат світу - приголомшливий турнір!

2.25 Швейцарія обіграла шведів з їх зоряними захисниками - 2: 0! Просто фантастика! Швейцарська команда в четвертий раз в історії потрапляє в топ-4 збірних МЧМ! Шведи їдуть додому без медалей - це їх найгірший результат з 2006-го.

23.00 До початку матчу Росія - Словаччина ще сім з половиною годин. Але збірна знову полегшила завдання тим, кому складно 2 січня переводити московський час в свій часовий пояс. Ось тут - точний час початку матчу в вашому регіоні. Картинка клікабельні.

Ну а наш онлайн візьме перерву - повернемося під час гри США і Чехії. Відеоплеєр з трансляцією ж нашого матчу з'явиться на Sports.ru о 6.30 мск. Зустрічаємося тут же.

22.50 Збірна Казахстану вже гризеться з Данією за право залишитися в елітному дивізіоні. Після першого періоду першого матчу рахунок 2: 1 на користь наших сусідів. Але у датчан є нечисленна підтримка на «Роджерс арені», яка жене команду вперед.

22.44 Фотографія з серії «Вибачте, пиріжки». Олександр Алексєєв в гарному настрої перед матчем.

20.28 «Хочеться, щоб в новорічні канікули яскраво запалило нове покоління зірок, яке потім рушить у дорослий хокей і зарешает в ньому. Так, як в 2011-му це зробили Кузнецов, Панарін і Тарасенко », - цей уривок, з яким складно сперечатися, з нашого тексту про побажання на майбутні 12 років в хокеї. Гарне чтиво в очікуванні матчів.

19.52 Забігати не будемо, але по сітці плей-офф в півфіналі можуть зустрітися Росія і США - і цей матч буде цікавий не тільки з точки зору виходу в фінал. Нападаючий американців Олівер Вальстром в липні, після драфту НХЛ, обурювався: «Я думаю, що« Рейнджерс »припустилися помилки, коли не обрали мене».

Форвард пішов в «Айлендерс» під 11-м номером, а «Рейнджерс» тоді витратили свій пік на Віталія Кравцова (9-й номер драфту). Чудовий привід перевірити, помилка це була чи ні. Хоча Віталій не дуже цікавиться словами американця.

«Олівер якось занадто самозакохано до себе ставиться. Подивимося, що він покаже на молодіжному чемпіонаті світу. Так чи так він хороший, як про себе говорить. Але я не зациклююсь на Вальстроме. Мені важливо провести МЧМ на хорошому рівні. Але, звичайно, куди більше хочеться виграти цей турнір. Довести всім і самому собі, а не Вальстрем або умовним канадцям, що ми, і я в тому числі, здатні на все.

Хоча я добре пам'ятаю, як на МЧМ-2011 Самі Ватанен сказав, що Фінляндія обіграє Росію. Ці слова передали Євгену Кузнєцову. У підсумку ми виграли той чвертьфінал, Кузнецов забив з-під Ватанена і сказав, що один Челябінськ більше всієї Фінляндії. Таке мені до вподоби »( «Спорт-Експрес» ).

19.42 Після групових матчів офіційний сайт ІІХФ, до речі, давав оцінку всім чвертьфіналістам. Частина про нашу молодіжці вони почали так: «Росіяни завжди російські». Ну, аналітика по справі, так.

Якщо коротко: після перемоги над Канадою Росія повинна вважатися фаворитом МЧМ, але легко не буде. Загалом, лід слизький, в хокей навчилися грати всі - ніяких одкровень від сайту міжнародної федерації хокею.

19.30 Офіційний інстаграм ІІХФ тільки прокинувся - і насолоджується видами узбережжя Тихого океану. Зараз там тільки 8:30 ранку. І чого їм не спиться?

19.27 До чвертьфіналів буде зіграний ще один матч - Данія з Казахстаном будуть рубатися за виживання в еліті. Початок першої їхньої гри - вже сьогодні, о 22.00 за київським часом.

19.25 Наші ж гравці серйозно ставляться до Словаччини як до суперника, але дивляться трохи далі чвертьфіналу, який повинні легко проходити.

«Валерій Миколайович [Брагін] практично щороку їздить на чемпіонат і бере медалі. Ми хотіли б взяти золото. Давно не вигравали, в 11-му році пацанам в останній раз це вдалося, так що ми хотіли б порадувати свою країну, ну і себе самих теж », - Павло Шен, який забив канадцям найважливішу шайбу, в інтерв'ю КХЛ був налаштований рішуче.

19.18 Словаки не збираються здаватися і обіцяють дати бій. Правда, аргумент наводять якийсь дивний.

«Я хотів грати проти Росії, тому що зараз у нас в складі 17 осіб, які відігравали на юніорському чемпіонаті світу 2017 року. Тоді ми поступилися Росії 2: 3 в овертаймі. Ми добре пам'ятаємо це і зараз хочемо перемогти », - судячи з інтерв'ю сайту КХЛ , Нападник Адам Лишка, схоже, збирається на МЧМ-2019 мстити за ЮЧМ-2017.

19.11 До речі, ми розібрали гру збірної Росії - і прийшли до висновку, що суперники не зможуть підготуватися до матчів з нашої молодіжкою на 100%. За посиланням - докладніше і зі схемами:

19.07 Матч з Канадою став відмінним новорічним подарунком. До початку чвертьфінальних ігор можна ще раз їм насолодитися. У нас збереглася його запис.

19.04 Наш матч - останній в новому ігровому дні. До нас зіграють Швеція - Швейцарія (0.00 мск), Канада - Фінляндія (2.30 мск), США - Чехія (4.00 мск). Ось повна сітка плей-офф:

19.00 Привіт всім, кого не зломили перші два дні нового року! Sports.ru ще раз вітає вас з 2019-м і бажає, щоб уже в січні ви побачили російську молодіжку як мінімум з медалями. Всі шанси для цього є!

Але для того, щоб поборотися за одну з нагород, сьогодні потрібно обіграти Словаччину. Sports.ru покаже відеотрансляцію чвертьфіналу прямо тут - початок о 6.30 мск.