Білорус Андрій Ліховіцкій увійшов в топ-10 етапу КМ зі спортивної гімнастики в Німеччині

Мінськ / Кор. БЕЛТА /. Білорус Андрій Ліховіцкій увійшов в десятку найсильніших в двох дисциплінах на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Коттбусі (Німеччина), повідомили кореспонденту БЕЛТА в прес-службі Білоруської асоціації гімнастики.

У вправі на брусах в кваліфікації він показав третій результат, а в фіналі отримав від арбітрів 14,300 бала і посів шосте місце. Переможцем став олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро українець Олег Верняєв (15,000). В іншому вигляді, вправі на перекладині, Андрій Ліховіцкій розмістився на п'ятій позиції - 14,233 бала. Перемогу святкував Епке Зондерланд з Нідерландів - 14,866 бала, для якого це третій успіх в Коттбусі.

Крім Андрія Ліховіцкого в етапі Кубка світу взяли участь білоруси Павло Булавський і Єгор Шарамко, які не пробилися у фінал в окремих вправах. У Німеччині виступили багато титуловані спортсмени з 50 країн світу.

джерело: БЕЛТА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.