Чемпіон світу зі спортивної гімнастики 2018.

Росіянин Артур Далалоян став чемпіоном світу зі спортивної гімнастики в індивідуальному багатоборстві. З 1999 року, коли мав першість Микола Крюков, представники Росії не ставали абсолютними чемпіонами світу.

Ще один росіянин Микита Нагорний посів третє місце. Він допустив помилку на брусах, але завдяки блискучому вправі на перекладині увійшов до трійки призерів. Нагорний кваліфікувався до вирішальної стадії змагань з другим результатом (87,098 бала), Далалоян у відбіркових стартах був четвертим (84,572). У фіналі Далалоян показав результат 87,598 бала, Нагорний набрав 86,331 бала.

Раніше Далалоян і Нагорний в складі збірної Росії стали срібними призерами чемпіонату світу в командному багатоборстві, поступившись китайським гимнастам всього 0,049 бала, і завоювали олімпійську ліцензію.

Чемпіонат світу в Досі завершиться 3 листопада.