Команда ПГУ стала чемпіоном Всеукраїнських змагань серед студентів зі спортивної гімнастики - Пензенський державний університет

26 і 27 травня 2018 року під ДС «Буртаси» пройшли Всеросійські змагання серед студентів зі спортивної гімнастики 26 і 27 травня 2018 року під ДС «Буртаси» пройшли Всеросійські змагання серед студентів зі спортивної гімнастики. У перший день змагань визначилися переможці в командній першості та особистому багатоборстві.

Команда Пензенського державного університету в складі Сергія Степанова, Ільдара Юскаева, Олексія Канесева (ІФКіС) і Снеткова Сергія (ФПІТЕ) стала переможцем в командній першості.

На другому місці студенти Російського державного університету фізичної культури, спорту, молоді та туризму (РГУФКСМіТ, м.Москва). Третіми стали студенти Смоленської державної академії фізичної культури і спорту (СГАФКСіТ).

В особистому багатоборстві чемпіоном став Ільдар Юскаев, студент 2 курсу ІФКіС, срібним призером став Сергій Степанов, студент 4 курсу ІФКіС.

У заключний день змагань були розіграні медалі в окремих видах гімнастичного багатоборства. Ільдар Юскаев завоював «золото» у вправах на кільцях. Степанов Сергій завоював дві срібні нагороди у вільних вправах та на кільцях. Олексій Канеса став третім у вправах на коні.