«Glamourний Забіг на Шпильках 2007«

14 липня 2007 року, о 15:00, на Московському шосе, близько Молла «Park House» Glamour вперше в Самарі провів грандіозне розважальний захід - «Glamourний Забіг на Шпильках». У Забігу взяли участь 70 дівчат, а вболівати за своїх подруг і дружин зібралося понад 500 глядачів! Незважаючи на 30-градусну спеку, чимало городян віддало перевагу гламурному змагання, а не пляжу, і прийшло повболівати за оригінальних спортсменок.

1-е місце зайняла Катерина Торгашева, що пробігла дистанцію в 60 метрів за кращий час - 8 1-е місце зайняла Катерина Торгашева, що пробігла дистанцію в 60 метрів за кращий час - 8.45 секунд. Вона стала щасливою власницею головного призу - сертифікату на 50 000 рублів від Молла «Park House». Крім того, Катерина отримала призи від партнерів Забігу - унікальний подарунковий набір Guerlain і золоту картку на 25% знижки в мережі магазинів Л'Етуаль.

Інформація про переможницю: Торгашева Катерина - вчиться в Архетіктурно-Будівельної академії, інтереси - спорт триборство, велосипед, прийшла через спортивного інтересу, читає гламур. Хворіли - мама, тато, друзі. Сподівалася на перемогу, але не очікувала.

2-е місце зайняла Марія Каргина, чий час склало 8.53 секунд. В якості призів Марія отримала річний запас білизни і колготок від IntimIdea, а так само 25% дисконтну карту в мережі магазинів Л'Етуаль

3-е місце на п'єдесталі пошани зайняла Ірина Ельшова, що пробігла дистанцію за 8.96 секунд. Оксана отримала ексклюзивні подарункові набори білизни Intimidea, а так само 25% дисконтну карту в мережі магазинів Л'Етуаль.

Оксана отримала ексклюзивні подарункові набори білизни Intimidea, а так само 25% дисконтну карту в мережі магазинів Л'Етуаль

Катерина Торгашева - переможниця «Glamourного Забігу»

У спеціально заснованих номінаціях перемогу здобули:

Найгламурніша учасниця Забігу - Марина Редіна.
Найкрасивіші ноги забігу - Засипкіна Людмила.
За волю до перемоги - Ірина Хренова.
І спеціальна номінація від телеканалу Скат ТНТ - «Самая телегенічна дівчина Забігу» - Кочекаева Галія

«GLAMOURний Забіг на Шпильках» проводиться в Росії вже вдруге. За умовами змагання учасниці Забігу повинні були пробігти 60 метрів в туфлях з каблуками (мінімальна висота - 9 сантиметрів). На час участі в забігу здоров'я учасниць було застраховано генеральним страховиком - страховою компанією РЕСО-Гарантія