«ЦСКА» - «Торпедо»: поразка, за яку не соромно

Чим би зайнятися хокейному вболівальнику в Нижньому Новгороді в передостанній день 2018 роки? Відповідь очевидна - відправитися в столицю нашої Батьківщини, щоб, по-перше, насолодитися красою Москви, тому що новорічна Москва виглядає по-справжньому чудово, відчуття казки вам забезпечено.

А по-друге, підтримати своє рідне хокейний клуб «Торпедо» на прекрасній «Арені ЦСКА», де нижньогородці сьогодні схрестили ключки з армійцями.

Так уже склалося, що протягом дев'яти матчів торпедовци не знають перемог над «ЦСКА», і колись ця серія повинна перерватися ...

Боротьба, боротьба і ще раз боротьба. Саме так можна охарактеризувати перший період. Всього 4 кидки за полперіода на двох завдали команди, а за підсумками першої двадцятихвилинки - 9. З них тільки 1 (!) Кидок прийшов у ворота воротаря армійців Іллі Сорокіна.

Баррі Браста, новоспечений воротар ніжегородцев, як ви розумієте, в гру вступав частіше, і діяв впевнено, відображаючи кидок в протихід Светлакова і випади Кирила Капрізова.

І лише тільки під кінець періоду гра трохи пожвавилася. Один з тренерів автозаводцев був покараний малим скамійкового штрафом за неспортивну поведінку, а ще через 1,5 хвилини торпедовци залишилися втрьох. Дмитро Коробов рубонув опонента по ключці і відправився в штрафний бокс. Безгольову нічия за підсумками першого періоду.

У другій двадцятихвилинці армійці збільшили тиск на торпедовскіе володіння. Нескінченно атакувати господарі льоду теж не могли, і в одній зі своїх нечисленних атак гості відкрили рахунок. На 10-хвилині другого періоду кидок Варнакова в дев'ятку воріт застав зненацька Сорокіна. Шайба надихнула нижегородських хокеїстів, і на хвилі успіху вони спробували збільшити перевагу, однак Сорокін більше не позіхав.

Армійці ж, мабуть, були збентежені тим, що відбувається на льоду. Гра йшла явно не за їхнім сценарієм. Знову підвищити темп в матчі команді Ігоря Нікітіна вдалося під кінець періоду. І як шкода торпедівцям, і особливо Баррі БРАСТА, що за шість секунд до сирени на перерву шайба прослизнула під воротарем автозаводцев і зрадницьки заповзла в ворота. Автором голу став Максим Шалунов.

Ключовий епізод третього періоду і всього матчу стався за вісім хвилин до кінця гри. Спочатку Дмитро Сьомін заробив 2 + 2 за гру високо піднятою ключкою. А потім Михайло Орлов чи не навмисне махнув ключкою по обличчю Капрізову і відправився на лавку штрафників.

Девід Немировски був просто у нестямі від рішень головних арбітрів гри. Відверто кажучи, такого емоційного наставника «Торпедо» в цьому сезоні бачимо рідко

3x5 протягом повних двох хвилин мали оборонятися торпедовци, але не змогли протриматися зовсім трохи. Яннік Хансен розстріляв ворота гостей.

Девід Немировски продовжував висловлювати все, що він думає про арбітра зустрічі, зокрема про Едуарда Одіньше. У даного судді увірвався терпець, і він покарав рульового «Торпедо» дисциплінарним штрафом до кінця матчу.

Час на те, щоб відігратися, нижегородцам ще залишалося. Лінден Вей подарував надію торпедівцям зрівняти рахунок за 56 секунд до кінця третього періоду своїм видаленням на Артем Аляев.

На жаль, новорічного дива у виконанні хокеїстів «Торпедо» вболівальники не побачили. У самий невідповідний момент зламалася ключка все у того ж Аляева, і часу ще на одну атаку не залишилося.

Дорікнути ніжегородцев за підсумками матчу, кинути в них камінь, рука не підніметься. Боролися? - Так. Билися? - Так! Не вистачило трішки везіння.

І в завершенні хочеться від свого обличчя привітати всіх уболівальників з Новим 2019 Роком!

Чим би зайнятися хокейному вболівальнику в Нижньому Новгороді в передостанній день 2018 роки?