Дивитися Росія - Чехія хокей сьогодні (рахунок матчу): Збірна Росії з хокею обіграла Чехію і тріумфально вийшла у фінал: кадри - 23.02.2018

Хокеїсти збірної Росії стали першими фіналістами Олімпіади - 2018 у Пхенчхані. У півфінальному матчі вони обіграли збірну Чехії з рахунком 3: 0.

Незважаючи на те що всі поголовно вважали Росію фаворитом, перший період пройшов в рівній і в'язкій боротьбі. У підсумку за стартові 20 хвилин голів забито не було. Однак уже в другому періоді росіяни довели, що їх не дарма вважають головними фаворитами на перемогу в турнірі. З інтервалом в півхвилини російські хокеїсти закинули у ворота чехів дві шайби - відзначилися Гусєв і Гавриков.

Після цього Росія трохи зменшила оберти і навіть стала грати другим номером. Однак цього вистачило, щоб утримати переможний рахунок до самої фінальної сирени. А в кінцівці росіяни зробили "контрольний постріл", забивши третій гол - за 21 секунду до фінальної сирени відзначився Ковальчук.

А в кінцівці росіяни зробили контрольний постріл, забивши третій гол - за 21 секунду до фінальної сирени відзначився Ковальчук

Таким чином, збірна Росії гарантувала собі медаль олімпійського хокейного турніру. Залишається лише питання: якою вона буде - золотою або срібною.

У фіналі росіяни зіграють з переможцем другого півфіналу між Канадою і Німеччиною. Цей поєдинок також пройде сьогодні, 23 лютого. Явним фаворитом в ньому є команда Канади, проте німці на стадії чвертьфіналу вже створили одну сенсацію, вибивши з боротьби Швецію.

Нагадаємо, що "Російський Діалог" провів онлайн-трансляцію матчу Росія - Чехія.