Огляд матчу Японія - Польща 0: 1 на ЧС-2018, відео голів

Огляд матчу Японія - Польща на ЧС-2018. фото AFP

Огляд матчу Японія - Польща 0: 1 на ЧС-2018 https://cdn.segodnya.ua/img/article/11506/67_main_new.1530200445.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11506/67_tn .1530200445.jpg 2018-06-28T18: 40: 44 + 03: 00 Новини Ян Беднарек на 59-й хвилині вивів збірну Польщі вперед, а кінцівку матчу команди відверто "злили"

У четвер на чемпіонаті світу з футболу завершився поєдинок третього туру групового етапу Японія - Польща. Якщо представники країни висхідного сонця вели боротьбу за плей-офф, то поляки достроково втратили всі шанси на продовження боротьби на турнірі. Онлайн Японія - Польща з фото та коментарями ключових моментів гри проходив на нашому сайті.

У першому таймі команди голів не забили. А на 59-й хвилині захисник "Саутгемптона" і збірної Польщі Ян Беднарек відкрив рахунок в матчі! Не забарився закид зі стандарту в штрафну японців і 22-річний Беднарек в дотик відправив м'яч у кут воріт, відмінно прийнявши м'яч на ногу в складній ситуації. Цей гол став першим для Яна в збірній Польщі, а проводив він всього п'ятий матч в національній команді.

У кінцівці зустрічі, знаючи результат паралельної гри (Колумбія обіграла Сенегал 1: 0), японці просто зупинилися і почали перепасовку на своїй половині поля, а поляки їх не атакували. Так і пройшли під свист трибун останні три хвилини гри. Японія, набравши однакову кількість очок з Сенегалом, пройшла далі за додатковими показниками.

Цікаво, що в статистиці за кількістю ударів практично рівність - 11: 9 на користь команди Польщі. За кутовим також невелику перевагу європейської збірної - 7: 5, а по володінню м'ячем японці трохи перевершили суперника - 54 відсотки.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць - до 15 липня. Повний розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.