Андрій Ярмоленко забив гол Аусбург

Ярмоленко приймає привітання. фото AFP

Андрій Ярмоленко забив шикарний гол п'ятою в Бундеслізі https://cdn.segodnya.ua/img/article/10601/60_main_new.1506780057.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10601/60_tn.1506780057.jpg 2017-09-30T17: 00: 54 + 03: 00 Футбол Українець відкрив рахунок в матчі проти "Аусбурга"

У сьомому турі чемпіонату Німеччини "Аугсбург" на своєму полі приймає дортмундську "Боруссію". Рахунок в матчі був відкритий вже на четвертій хвилині. Після розіграшу кутового м'яч відскочив до Андрія Ярмоленко і українець п'ятою відправив його у ворота.

Нагадаємо, що в стартовому матчі сьомого туру Бундесліги "Шальке" зіграв внічию з "Байєром" - 1: 1. півзахисник гельзенкірхенців Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі і відіграв 84 хвилини . Цікаво, що в цей день Коноплянці виповнилося 28 років.