Немає Капрізова, але є Григоренка! ЦСКА виходить у фінал Кубка Гагаріна

1. Ілля Сорокін пропустив два і був замінений на Ларса Юханссона, Кирило Капризів не зіграв через пошкодження,...
  2. Знарок: «Олімпійці СКА зробили все, що могли»
  3. Як впоратися без Капрізова?
Ілля Сорокін пропустив два і був замінений на Ларса Юханссона, Кирило Капризів не зіграв через пошкодження, а Михайло Григоренко офоміл дубль і відправив СКА у відпустку - в огляді шостої гри фіналу Західної конференції між ЦСКА і СКА. Сорокіна пробили, Юханссона - немає

ЦСКА (Москва) - СКА (Санкт-Петербург) 3 - 2 OT (0: 2 1: 0 1: 0 1: 0)

Сорокіна пробили, Юханссона - немає

Якщо пару днів назад закинутої шайби в цьому протистоянні глядачі чекали два з половиною періоду, то тут вже стартовий відрізок виявився перенасичений подіями. У ворота ЦСКА повернувся Ілля Сорокін , І на другій хвилині його пробив Микита Гусєв ! Гол вийшов курйозним: обігравши у борта пару суперників, Гусєв легенько накинув в сторону воріт, а снаряд раптом проскочив точно під ліктем голкіпера москвичів. На цьому пригоди Сорокіна не закінчилися, буквально через кілька змін свій фірмовий не береться кистьовий продемонстрував Ілля Ковальчук , Закріпивши перевагу гостей.

Тренерський штаб ЦСКА на те, що сталося відреагував миттєво - в рамці столичних з'явився Ларс Юханссон, так здорово відіграв в минулій зустрічі. Тепер завдання у команд стали різними: москвичам потрібно було прийти в себе, СКА - постаратися зберегти той же атакуючий темп. До перерви противники встигли перевірити один одного в більшості, і ЦСКА міг навіть скорочувати розрив, але - цілив у ближній кут Олексій Марченко потрапив в штангу.

Петербуржці, природно, ініціативу віддавати не бажали, проте небезпечні моменти далі мало-помалу сконцентрувалися біля володінь Мікко Коскинена . І врешті-решт господарі змогли домогтися свого. До другої паузи залишалося зовсім небагато, коли в зону СКА увірвалися зовсім недавно повернулися до складу після хвороби Сергій Шумаков і Максим Шалунов . Другий трохи забарився з передачею, але шайба все ж дійшла до Микити Нестерова , І той в ближньому бою переграв Коскинена, повертаючи в матч інтригу. У кінцівці періоду столичні «армійці» отримали більшість, проте в цій серії воно у ЦСКА поки не працює.

У заключному відрізку на майданчику почалася тактична боротьба. По крайней мере, з боку гостей: вони хоч і не замикалися в обороні, але шайбою намагалися дорожити. У якийсь момент Ілля Ковальчук уже підняв руки, святкуючи гол у чисельній перевазі, однак шайба стрічку все ж не перетнула. А за 3:37 до сирени «камбек» ЦСКА в першому небезпечному моменті за довгий час довершив Михайло Григоренко ! Зажурилися трибуни миттєво завелися, до перемоги в серії москвичів тепер відділяв один гол.

І він стався! Парою змін раніше Павло Дацюк кидав в порожні, Ларс Юханссон дивом врятував свою команду. І його польові потім не упустили шансу - Кирило Петров виїхав з-за воріт, і першим на добивання встиг той же Григоренко. Переможець регулярного чемпіонату як і раніше не може стати кращим в плей-офф, на цей раз в фінал Кубка Гагаріна виходить ЦСКА.

Фотострічка: 08.04.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. ЦСКА (Москва) - СКА (Санкт-Петербург)

наверх

Знарок: «Олімпійці СКА зробили все, що могли»

Олег Знарок, головний тренер СКА:

- Чи не змогли в цих матчах переграти воротаря. Створили стільки моментів - потрібно було забивати. Це життя, це хокей. Майбутнє в СКА? Я не знаю. Ми раді, що виграли Олімпіаду, звичайно, таку кількість гравців СКА було там. Вони зробили все, що могли.

Ігор Нікітін, головний тренер ЦСКА:

- Воротар здорово зіграв, хлопці самовіддано боролися, дочекалися своїх моментів. Готуємося до фінальної серії. Не можу на питання відповідати про терміни відновлення Капрізова, з ранку приходиш - то одне, то інше. За стартовим воротареві в фіналі загадувати не хочу.

наверх

Як впоратися без Капрізова?

«Армійське» дербі у фіналі Західної конференції затяглося, хоча багато експертів пророкували СКА впевнену перемогу. Москвичі, поступалися в серії 1-2, виграли два матчі поспіль, і команда Олега Знарка опинилася за крок від вильоту. П'ятий поєдинок відбувся в Петербурзі, в стартовому складі ЦСКА вийшов швед Ларс Юханссон і - «засушив» господарів. Підопічним Ігоря Нікітіна для такої важливої ​​перемоги вистачило єдиного гола, автором його став Кирило Капризів .

Цікаво, що в минулому матчі перервалася вкрай цікава серія СКА, що тривала більше двох років. Протягом 148 ігор поспіль петербуржці не йшли з льоду без закинутих шайб, це новий рекорд чемпіонатів Росії та КХЛ.

Що стосується заявок команд на шосту зустріч, то у ЦСКА в неї не потрапили Костянтин Окулов , Мет Робінсон і - несподівано - Капризів (останні двоє в цьому році матчів плей-офф поки не пропускали), зате з'явився в складі захисник Ігор Ожиганов . Поза заявки СКА виявився В'ячеслав Войнов .

Незадовго до початку поєдинку стало відомо, що Кирило Капризів пропускає цю гру через невелике ушкодження. При цьому після минулої зустрічі 20-річний олімпійський чемпіон був бадьорий: спілкувався з пресою і не відмовляв уболівальникам в проханні сфотографуватися.