Росія - Португалія: 1: 0. Фото і відео перемоги

Перемогою росіян завершився відбірковий матч з футболу між Росією і Португалією (1: 0). Зустріч почалася вдало, перша ж сильна атака росіян розкрила оборону португальських гравців. Файзулін зробив передачу на Широкова, той - Кержакову, який і забив єдиний у матчі гол у першому таймі. Швидкий гол спантеличив португальців, проте далі у росіян в передачах було багато помилок. Гра була складною і нервової, проте Росія змогла перемогти одну з найсильніших футбольних команд світу.

Перевага була на боці португальців, саме вони утримували м'яч протягом гри і активно пресингували російських гравців своїми атаками. Особливо важко довелося футболістам збірної Росії з-за навісів португальців, рятувало майстерність Ігоря Акінфєєв а й штучний газон "Лужників".

Драматичності грі надав дощ. Незважаючи на погану погоду, "Лужники" заповнилися вщерть: квитки на гру купили більше 68 тис. Фанатів футболу.

В ударі був Олександр Кержаков , Саме він відкрив рахунок зустрічі на шостій хвилині блискучим ударом після передачі Романа Широков а. Кержаков ледь не забив другий м'яч на 33-й хвилині, однак удача в цей раз не посміхнулася російському футболістові.

Відео голу Кержакова:

На 11-й хвилині кутовий у виконанні португальців змусив похвилюватися вболівальників збірної Росії, проте ворота Акінфєєв а залишилися без гола.

Жовту картку отримав на 43-й хвилині Мігель Велоз. На 45-й хвилині штрафний заробив Кріш, проте футболіст послав м'яч прямо в руки Ігоря Акінфєєва. У другому таймі Денис Глушаков замінив Віктора Файзулін.

Черговий кутовий прикував увагу стадіону на 53-й хвилині, проте португальці обійшлися без контратаки. Небезпечно було біля воріт російської збірної на 58-й хвилині, виручив Акінфєєв. Атаки португальців помітно збільшилися. Андрій Єщенко замінив втомленого Кержакова на 66-й хвилині, у португальців Сілвестр Варела замінив Рубена Мікаела.

На 67-й хвилині міг бути другий гол росіян, проте Денисову не вистачило сил пробити у ворота Португалії. У відповідь заміна: Бенту змінив на полі Поштіга. На 74-й хвилині трапився зоряний час Бистрова, він в блискучому підкаті зупинив Кріштіану. На 99-й хвилині Широков отримав жовту картку за затримку часу, потім на поле з'являється Олександр Самедов, він замінює Володимира Бистрова. Арбітр додав три хвилини, однак доданий час не допомогло португальцям обіграти Росію.

Паулу Бенту, головний тренер збірної Португалії з футболу, перед матчем заявив, що його команда буде грати з "холодною головою", проте покаже атакуючий футбол, що і сталося. Росію і Португалію судив скандально відомий арбітр Віктор Кашшаї з Угорщини. Саме він не зарахував гол України у ворота англійців в літньому чемпіонаті Європи.

За португальців грали Патрісіу, Алвеш, Пепе, Велозу, Коентрау, Кріштіану Роналду, Моутінью, Рубен, Нані, Перейра, Поштіга. У складі збірної Росії на поле вийшли Акінфєєв, Анюков, Ігнашевич, Василь Березуцький, Дмитро Комбаров, Бистров, Денисов , Широков, Файзулін, Кокорін, Кержаков .

Останній раз команди зустрічалися в 2006 році, а 13 жовтня 2004 року в Лісабоні португальці завдяки дублю молодого Роналду виграли з розгромним рахунком 7: 1 (гол престижу записав на свій рахунок Андрій Аршавін ), Гра ж у Москві 7 вересня 2005 року завершилася безгольовою нічиєю - 0: 0.